B3r14fun

Něco přes rok střídám dvě holky zhruba po 2 měsících, ví to, obě miluju stejně. Ve třech žít nechtějí,..co s tím?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Najdi si třetí.

Další odpovědi
beer

Snad ti pomohou jiné a odbornější stránky, psycholog, atd.
Pokračuj tedy v tom svém režimu a čekej, jak to dopadne.
Názor laika

marci1

Pokud jim dvěma to nevadí, tak není co řešit. Pokud bys chtěl žít jen s jednou, tak se musíš rozhodnout.

Reezo

najdi si holku, která má zájem o polygamii… Se divím, že ještě existujou takové husy, které bojují o partnera, který je chce obě :D

WeeBear

Opravdu je miluješ, nebo je prostě chceš a střídáš je proto, aby byly pořád obě „tvoje“ a neměl je jiný? To je prostě chtíč, nikoli láska. Evidentně tě ani jedna nezaujala natolik, abys tu druhou „poslal do háje“. Na obě se vykašli a najdi si třetí, jsou to snad poslední dvě holky na světě?