lukas.zmizik

něco ohledně setkání s medvědem ve volné přírodě…

Dneska jsem tak z legrace říkal jedné vedoucí na dětském táboře, že ze zoo utekl medvěd a položil ji otázku, jak by se zachovala a jestli má děti proškolené, kdyby s dětmi ve volné přírodě narazila na medvěda.

A ona mě odpověděla, že už nad tím přemýšlela, a že by prý jedno dítě musela hodit tomu medvědovi, ať se zabaví a s těma ostatníma by utekla.

Je to správné řešení?
A pak si jeďte někam na tábor.

Nejlepší odpověď
Lucijej

10% ztráty jsou na táborech dovolené :o)

Jinak utíkat před mědvědem nemá smysl, takhle by to vždycky někdo odnesl.

Doporučovaný postup:

Zdroj: http://www.tre­king.cz/archiv/med­vedi.htm

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, předhodí jedno nebo několik dětí a snadno se zachrání. Skutečnost je trochu jiná. Potkat medvěda je u nás téměř vyloučené, zvláště za doprovodu houfu dětí. Medvěd je velmi plachý tvor.

ponovotny

vypovídá to dost o tom jakým lidem jsou svěřovány děti na táborech. Ve skutečnosti by všichni začali utíkat a medvěd by si vybral sám. Kdyby však vedoucí chtěla naplnit svoje slova a táhla k němu dítě, medvěd by pravděpodobně seknul jí
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/13337-na-ostri-noze/

bolak

Tak záleží na tom vodkaď by utek, jestli s cirkusu, tak bych mu hodil koloběžku, a nechal bych ho jezdit dokola.

A pokud by z cirkusu nebyl, tak bych skočil na záda nejbližšímu dítěti, abych vypadal velkej, mával bych rukama a řval BRUM BRUM TY SVINĚ..BRUM BRUM.

bolak

ponovotny: házíš odkazy? no tak teda boj, > http://www.csfd­.cz/film/206141-grizzly-man/ braň se!

ponovotny

co se problematiky méďů týká je ten tvůj filmík úplně jiný level ;)
fakt pěkný záběry a holt dokument ;) a hezkej

ponovotny

jakej boj milý vole ;), můj má 76% tvůj 71% ;), házej dál raději koloběžkou ;)
neber to jako urážku ten tvůj rád kouknu a pak ti řeknu- možná se hodnocení plete

bolak

no né, já myslel že budem bojovat, ty hodíš, já hodím, ty hodíš, já hodím, a ten kdo už nebude mít čím házet, tak je pokakaný prkýnko.. nebo proč si tam hodil ten odkaz, když jsi nechtěl hrát? :)

ponovotny

;) o medvědech znám ještě http://www.csfd­.cz/film/5995-sest-medvedu-s-cibulkou/