Naty777

Něco na základě matematiky :D ???

Ahoj chci se na něco zeptat?

Když já a kámoš jsem odpracovali 4:5 (já 4, on 5). Celkem jsme dohromady dostali 72 250 Kč. Daň tvoří jednu pětinu a na nákup materiálů jsme použili 15 000 Kč. Kolik by jsem správně měl dostat peněz já a kolik můj kámoš?

Předem děkuji za kladné otpovědi :D

Nejlepší odpověď
huxa

tak, záporné hodnoty by byli špatné, protože byste prodělali…

celkem 72'250Kč musíš odečíst 15'000Kč za náklady. Vznikne ti číslo kolem 50'000Kč. Toto vynásobíš 0,8 (abys odečetla daň z příjmu), vznikne ti zhruba 40'000Kč. Toto vydělíš devíti a vynásobíš 4 nebo 5 dle toho, čí výdělek chceš zjistit, odhadem dostaneš ty 18'000Kč a on 25'000Kč

Další odpovědi
Děda Louda

Moje kladná odpověď zní: Ano, chceš se na něco zeptat.