savyla

Něco na potkany

Ahoj,potřebovala bych pomoct.Bydlíme v bytě 2+kk a bohužel nejenom my ale zabydlel se nám tam asi 20cm potkan -přírodní hnědý.Znáte nějaké nepříliš násilné prostředky na hubení abych pak nemusela odklízet mrtvé tělo?Případně ty horší.Děkuji
Doplňuji:
Past jsme nastražili ale prominutím ta svině se do ní nechytla.Včera napadla mé morče a morčák ho srovnal-musel mu něco udělat-v noci byli na linu jen krvavé otisky potkaních tlapek-každopádně děkuji za radu.

Odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=past+na+pot­kany+&oq=past+na+pot­kany+&aq=f&aqi=g-K1g-bK1&aql=&gs_l=hp­.3..0i30j0i8i30­.22576.25244.1­.26317.9.9.0.0­.0.6.1629.4282­.2-1j6j1j8-1.9.0...0.0.Q5f-DxU4Hsw&pbx=1­&bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.,cf­.osb&fp=54fe322­3410c7f91&biw=1015&bih=5­02

samozřejmě existují pasti, ale odklidit mrtvolku musíte pokaždé viz odkazy z Googlu..

arygnoc

deratizér, keď už nie pozvať, aspoň navštíviť.
na jednotlivého potkana niečo poradí.

Len aby to nebola potkanica.
To potom možno bude treba tých deratizérov viac.

honza19hk

brokovnici!!

zmimi

jedině jed, nebo psa. Náš občas chytá malé potkany na dvoře.

anonym

Jestli ho nechceš ho zabíjet, pořídil bych malou klec jako past, do které bych nastražil žrádlo.
http://www.ma­rriotts-smallholding.co­.uk/index.php?ac­t=viewProd&pro­ductId=257
Potom ho jednoduše vypustíš v přírodě.

terry

Na potkany se straží sklopné pasti. Takové ty hranaté z pletiva se sklopnými dvířky, do kterých se chytne.
Pak ho můžete pustit venku.