Zlatý

Něco jen pro vás? Do okénka vložte své křestní jméno bez diakritiky, vpravo odklikněte a čekejte.

http://www.obtampons.ca/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jednou mi to přišlo od kámošky tak jsme se ségrou zkoušely všechny možný jména na některý to sice nefunguje, zpívá jen girl, ale na naše celá, jak si vyhrne to rameno a pak druhý no je to perfektně udělané fakt :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Jako reklama na tampony OB je to "OK", určitě zabere. Kde jsou ty doby, kdy jsem se na takové věci nedívala na PC, ale prožívala v reálu. Už bych to ale nechtěla prožívat.

Zlatý

Krása,děkuju za písničku....

Zlatý

Už jsem kdysi něco podobného, možná že i přímo toto viděl. Moc se mi líbí, jak je to udělanéé.
Pokud se zadá mužské křestní jméno, tak to sice neni to pravé ořechové, ale pro jména ženská, přímo - skvělé

Zlatý

Jejda,to je krásná "ptákovinka" a skvělá písnička. Dík.

Bronzový

jejdanánky,annas,to je hezoučké.me to normalne dojmulo.kuji:-)

Diskuze k otázce

anonym

Jedná se jen o chytlavě zpracovanou komerční reklamu firmy o.b., jak už ostatně jediná suwa střízlivě uvádí.
Budiž ti omluvou, že absolutně neovládáš angličtinu, protože hned v úvodní sloce interpret zpívá "Jaké je tvé jméno, dívko?", takže u pánů z toho vychází jen nesmyslný paskvil, jimž jsou tampony tak na 2 věci.
Mail s tímto odkazem koloval už před několika roky, ale jak se zdá, má stále své naivní a jazykově negramotné obdivovatele.
Kolik ti o.b. posílá provizi za propagaci?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.