annas

Něco jen pro vás? Do okénka vložte své křestní jméno bez diakritiky, vpravo odklikněte a čekejte.

http://www.ob­tampons.ca/apo­logy

Nejlepší odpověď
briketka10

jednou mi to přišlo od kámošky tak jsme se ségrou zkoušely všechny možný jména na některý to sice nefunguje, zpívá jen girl, ale na naše celá, jak si vyhrne to rameno a pak druhý no je to perfektně udělané fakt 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Jako reklama na tampony OB je to „OK“, určitě zabere. Kde jsou ty doby, kdy jsem se na takové věci nedívala na PC, ale prožívala v reálu. Už bych to ale nechtěla prožívat.

iceT

Krása,děkuju za písničku…

Drap

Už jsem kdysi něco podobného, možná že i přímo toto viděl. Moc se mi líbí, jak je to udělanéé.
Pokud se zadá mužské křestní jméno, tak to sice neni to pravé ořechové, ale pro jména ženská, přímo – skvělé

tom004

Jejda,to je krásná „ptákovinka“ a skvělá písnička. Dík.

pizlicka

jejdanánky,annas,to je hezoučké.me to normalne dojmulo.kuji:-)

anonym

Jedná se jen o chytlavě zpracovanou komerční reklamu firmy o.b., jak už ostatně jediná suwa střízlivě uvádí.
Budiž ti omluvou, že absolutně neovládáš angličtinu, protože hned v úvodní sloce interpret zpívá „Jaké je tvé jméno, dívko?“, takže u pánů z toho vychází jen nesmyslný paskvil, jimž jsou tampony tak na 2 věci.
Mail s tímto odkazem koloval už před několika roky, ale jak se zdá, má stále své naivní a jazykově negramotné obdivovatele.
Kolik ti o.b. posílá provizi za propagaci?