Avatar uživatele
annas

Něco jen pro vás? Do okénka vložte své křestní jméno bez diakritiky, vpravo odklikněte a čekejte.

http://www.ob­tampons.ca/apo­logy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? terry, vagra, aramah, flodur, iceT, Andělé, johana 56, tom004, dědapetr, Drap, fcoop, briketka10, Illines, akvidzerp před 4438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jednou mi to přišlo od kámošky tak jsme se ségrou zkoušely všechny možný jména na některý to sice nefunguje, zpívá jen girl, ale na naše celá, jak si vyhrne to rameno a pak druhý no je to perfektně udělané fakt 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Jako reklama na tampony OB je to „OK“, určitě zabere. Kde jsou ty doby, kdy jsem se na takové věci nedívala na PC, ale prožívala v reálu. Už bych to ale nechtěla prožívat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Krása,děkuju za písničku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už jsem kdysi něco podobného, možná že i přímo toto viděl. Moc se mi líbí, jak je to udělanéé.
Pokud se zadá mužské křestní jméno, tak to sice neni to pravé ořechové, ale pro jména ženská, přímo – skvělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jejda,to je krásná „ptákovinka“ a skvělá písnička. Dík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jejdanánky,annas,to je hezoučké.me to normalne dojmulo.kuji:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jedná se jen o chytlavě zpracovanou komerční reklamu firmy o.b., jak už ostatně jediná suwa střízlivě uvádí.
Budiž ti omluvou, že absolutně neovládáš angličtinu, protože hned v úvodní sloce interpret zpívá „Jaké je tvé jméno, dívko?“, takže u pánů z toho vychází jen nesmyslný paskvil, jimž jsou tampony tak na 2 věci.
Mail s tímto odkazem koloval už před několika roky, ale jak se zdá, má stále své naivní a jazykově negramotné obdivovatele.
Kolik ti o.b. posílá provizi za propagaci?

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek