Tíšek99

něco do vlasů

neznáte nějaké věci do vlasů pro muže?

Nejlepší odpověď
venkovan

Tradiční jsou orlí pera, ale to bude problém. V některých končinách sekyra. Což asi není to pravé. Dřív se do vlasů vplétaly kosti. Vši si tam dávají děcka a nebo se tam dostanou mimo naši vůli.
Myslím si proto, že do vlasů lze dát cokoliv, pokud to dotyčný bude umět nosit. Někteří kluci co mají delší vlasy používají podobné ozdoby na drdol co děvčata, jen ne ve sladkých barvách. Jsou šperky i ze dřeva a určitě bude něco na internetu.

Další odpovědi
Damiana

Obyčejná hladká čelenka. Ta na někom s hustějším, prostříhaným mikádem nevypadá zas tak špatně… Pak také různě uvázané šátky. (Ale to už se mě osobně nelíbí vůbec.)

bubukaa

Vetšinou mu¨ži nic ve vlasech nenosí ale pokud na tom trváte tak čelenka nebo šátek nevypadají zas tak hrozně.http://me­dia2.tchibo-content.de/new­media/art_img/13/4f/46a­fe9b5c162/MAIN-IMPORTED/ad4b1b3a­03801d23/Spor­tovni-celenka.jpg