Avatar uživatele
anonym

nechybi vám ANNAS? copak sní je?

Já nevím jak vám ostatním,ale mě teda chybí její otázky a taky odpovědi,snad se jí nic nestalo,a chtěla bych jí tímto požádat at se zase vrátí mezi nás co vy ostatní,požádáme ji společně?
Doplňuji:
jak souvisí Annas s kulturní akcí? hodně,jen díky ní tady otázky a odpovědi ožily

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? vagra, manon, aramah, samicek333, iceT, johana 56, hanulka11, barnajka, Drap, briketka10, anonym, anonym před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Annas se objevuje, viděla jsem ji v diskusích i odpovědích. Tak i dnes snad přijde …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ahoj, annas tu včera odpovídala – věřím, že nakukuje

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Co s ní je, já bych řek že nejspíš večer spala, jako ostatní :)

Naposledy odpovídala včera někdy okolo sedmé hodiny večerní, to zas není tak dlouhá doba… ;)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Annas si vážím za to, že dokázala svoji účast zde zredukovat !! Tak ji to nedělejte ještě těžší. O jejích znalostech v jejím oboru jsem nikdy nepochyboval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Včera jsem pár jejích příspěvků zahlédla,určitě sem občas mčas mrkne.
Jestli Annas či Karberus :všechny příspěvky jsou pro Odpovědi velkým přínosem.Její snaha vše dohledat,aby odpověď byla vyčerpávající,svěd­čí nejen o tom,že je vynikající ve svém oboru,ale také je ochotna vědomosti poskytnout.(Osobní názor neznalce,který se díky jejím odpovědím mnoho dozvděl a doufá,že zde zůstane.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

annas pod vplyvom útokov na ňu, zmiernila svoju činnosť.
Ako už napísal Dr.Axl, má svoje hodiny kedy je na stránke. Ak položíte otázku, ktorá ju zaujme, odpovie, žiaľ aj s očakávaním rôznych nepríjemných kritikov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jenom jsi netrefila na její odpovědi. Moc to sice včera nepřeháněla, ale po ránu odpověděla na 3 otázky. U Annas není problém se na to podívat, nemá uzavřený profil, tak se dá zjistit, zda je tady a je v pořádku. Upřímně vzato je to na ni slabý výkon. Spíš bych předpokládala, že někam odjela. Věřím tomu, že je v pořádku a zase se k nám v plné síle vrátí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Děkuji za vaše slova. Z reakce Dědyvševěda lze pochopit oprávněnost jeho rozčilení, protože se asi někomu nelíbila jeho odpověď… Já ji nečetla.
Stejně tak se dovídám, že chybí odpověď Dr.Axla. Neznám tedy rovněž jeho reakci na otázku, protože nevědomost je nevědomost, nemusím tedy něčemu věřit …

Pro omezení mého plsobení na této stránce platí nejen uvedené důvody, ale i další, o nichž se nechci zmiňovat, protože annas se dost často skloňuje na Odpovědích…

Jedinou jistotou je vědomí pocitu nejistoty … co bude dál?

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

ad.annas
Předem se omlouvám,pokud píši nevhodně.
Včerejší diskuzní příspěvek mosoje(děkuji za něj) k jeho otázce „Jak užívat marihuanu ?“ mi (osobně) pomohl pochopit,že i v kruté jistotě stojí za to nevzdat se, bojovat a překonávat překážky dokud nedojde síla a vůle…

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

johanko, ja se ted vratila z treninku Kickboxu a malem me ta sila dosla .. ale : na pytel jsem si namalovala jedno ocko s kulovym spodkem … a hned jsem nove sily zase nasla .. a dokonce me trener dnes poprve pochvalil … , za dobre udery a kopy .. musim si je tam namalovavat casteji .. :) -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv- já se právě vrátila z pokecu u kámošky…nějaká decka je ve mně.....sílu mám na medvěda..ksyž se tak vyznáte v boji je to o.k. nebo kao?…patří tam i ty kopy?..

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ruky, nohy. Teda aj kopy. Nejde ani tak o medvediu silu, ako o sústredenosť, obratnosť, rýchlosť reakcie a presnosť.
U nás sa trénuje v náznakoch, aby sa predišlo úrazom. Ale myslím, že ak sa -iv- nadopuje k boju na tejto stránke, tam musí prekonať všetkých.
PS.
Nepatrí to medzi zakázaný doping? (Keď sa nahneváme, budeme zlí)

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Děkuji za upřesnění.
P.S.
Prosím,nehnevajte sa na mňa,sľubujem,že už budem dobrá…

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad johana. Jsem ráda, že jste se „rozpovídala“. 🙂

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

@annas
Děkuji.Venku je smutno a -iv- umí rozesmát.Ale už budu opravdu hodná.
P.S.
Perfektní hanáčtina,ráda ji slyším.Myslíte,že jí bolak rozumí?

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Johanko, led myslela me .. ona uz me zna …ona uz me i koupila nahubek a preda pred srazem uzivatelu .. :) .. a ted to vypada, ze koupi i poradne spagaty a svaze me ..
jinak : na treninku Kickboxu me trener rika, ze nemam trenink boxu … a na treninku boxu me zase rika , ze nemam trenink Kickboxu .. ten je nejakej mimo .. asi brzy zmenim. Ja to vidim tak , ze : pytel jako pytel a trener je taky porad stejnej .., tak jak to mam asi poznat ? :o
a to na me na preskacku jeste 10 krat za minutu rve : schnell !! langsam !! schnell !! langsam !! …

  • iv-

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv-

A nebyl by tam nějaký pytel s obuškem?Doping vyprchal a síly docházejí,malič­ká su…

před 4194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=cCDfLDt­jzq8&feature=pla­yer_detailpage#t=14s

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Všechna kritická slova padající na Annas jsou zřejmě vyvolána pouze závistí k jejim vědomostem.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

drape .. k vedomostem a bodum .. a uz ho seeere , ze nema na ni vliv, jaky by chtel mit … tak si mozek vylejvaji navzajem ted s ocko .. ti se hledali, az se nasli .. ( na odpovedich ) .. :)
zhrzena milenka + pavlacova drbna -iv- :))

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to je slaboch ten Dr. ! :) me z neho klepne.. priste si budu kopirovat !
:)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv- prosím,dejte si panáka a zhluboka vydechněte.Klepnout vás nesmí!!!Není lepší to spláchnout???

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… mate pravdu Johanko .. je lepsi HO splachnout !
:) ( ja mam doma dve WC .., tak splachnu oba ! :)

  • iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv, jen pozor, aby se WC neucpala.. Co byste si pak počala. -))

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

žiadne strachy, to sa tu už riešilo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vsechno-vam-vypadlo-z-ruky-a-spadlo-do-zachodove-misy-jak-jste-to-z-hazliku-lovili-stitili-jste-se-sahnout-do-klozet

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:) .. drive byval takovej zvon .., ale ja mam strach, ze kdybych ho pouzila, ze by se mi oba zase vratili !
 -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

  • iv- k tomu skutečně není co dodat..(snad jen-to druhé WC by pro mne nebylo na škodu mít přímo u PC,nekdy prostě smíchy málem nestíhám…)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=63mqH21I5bg&fe­ature=player_de­tailpage#t=40s

♫♫ ón, jé, z budějovic, z budějovic svojí mámy syn…
ón, jé, z budějovic, z budějovic svojí mámy syn..
on má doma dvě wécé, aby nechyt tébécé..
ón, jé, z budějovic, z budějovic svojí mámy syn.. ♫♫

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. :)) a ze mel v Praze 3 domy .. ( to si je asi stavi doma z hospodskejch tacku , nee ) ? -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad bolak.
Dófám, že bodeš veméšlet další ptákovine a hoďiš je semka k dobro. A že se rozhópó e dalši......:-))

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Snad chudince pomůže,mezi kluky nemůže,
že má mokro v textilu,musí zůstat v exilu…

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

ad johana 56
(vloženo před 1 hod po bolavo synkovi)

Přestaň psát blbosti,běž si vyměnit prádlo a nedělej překlepy!!!

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no Dr maže až se zněj kouří

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No aby chudák nevzplál.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kez by ! i s ocko . ! :))

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

nechte toho, nebo vás ocko všechny nahlásí, já jsem ale první v řadě – tak bacha na to :D:D:D:D:

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jasně Haňule, jsi na řadě :DDD

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

já ti dám haňuli :D:D:D sovo

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko po dnešku kdy jsem nasraná jak špaček a hodlám to dát najevo tak vám beru prvenství,mé otázky a odpovědi asi budou jen pár sekund na tomto servru než proletí admínům košem

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

kdepak buraku nevěřím tomu
nelíbí se mi jak ti dva se tu chovají ke všem uživatelům a myslí si, že ovládli oba tento web – je to děsný jak někdo přemýšlí

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

naštěstí je nás víc kterým se to nelíbí

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

měli bychom je nahlásit
jakmile přijde nový uživatel hned je buzerován a to se mi velmi velmi nelíbí- je jasné, že už sem podruhé nepřijde

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

doktore – nedoktore, jeste ze se nepridala k vam a ocku ! .. :)
mam ale pocit, ze my ostatni jsme tady kazdy za sebe .. , ale to vy dva asi neznate .. , vy byste byli bez sebe uplne ztraceny …
ocko uz chatuje, tak pojdte taky… ! :) -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. – pisete : Již tu bylo opakovaně konstatováno … kym ? Napiste ze jen Vami !
Co je Vam do toho od kdy do kdy tady An. je ?
Vy tu jste i v noci .. Vam utekla manzelka za jinym ( jak jste napsal ) , tak Vy zijete jen odpovedmi .., a protoze uz nemuzete buzerovat Vasi pani , tak si hledate tady nekoho … tak si sklidnete hormony , piste si o tom s ocko , ktera vas i za tu blbost opet obodovala a napiste mi do diskuze .., at si zachatujeme . -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Burak, ja si s An. pravidelne pisi ., i me odpovida na maily az po nekolika hodinach. Vim, ze se neustale vzdelava , cte, kouka na filmy …
že zpracovává i nějaké materiály ..a take beha na kaficka s kamaradkami a na kulturni akce. :) ..
tohle mam dovolene napsat, uz jsme si o tom jednou s ni psala, kdyz jsem zde napsala, ze jela na 3 dny ke kamaradce … :) .. -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iv- chováš se jako zhrzená a odkopnutá milenka. Z toho, komu dám palec, se ti zpovídat nebudu. Ty tvé projevy jsou opravdu žalostně ubohé. Čím víc na tebe kašlu, tím víc máš pocit, že se musíš ozývat? Pomáhá ti to?

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no vzdyt take jsme si popleto ocko – ta zhrzena milenka !
Proc bych to jinak delala ? Jdete si vylozit Bolka a Lolka !
:) ale diky za odpoved do diskuze .. podarilo s emi Vas probudit a to mi celou dobu slo. :)
moje projevy jsou ubohe pro vas a vase zase pro me .. , tak jsem vyrovnane husy . :)
cekam na odpoved .. :)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ja jsem z toho cela v euforii , ze jste si dnes se mnou zachatovala , ocko … jeste probudte vaseho doktora – nedoktora .. , at to tady rozjedeme. :)

  • iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

holky nehádej te se copak někdy nějaký chlap na tož nějaký ne Drstojí za hádky?

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

burak .. Dr. me utekl primo od oltare .. ocko mu vylozila Bolka Lolka , ze s ni bude mit zivot hezci , ze ona zna z karet odpoved na kazdou otazku .. prerecitovala mu kodex 5 krat i pozpatku .. , slibila vernost jemu i kodexu az do konce ziti … , tak to jsem nemela sebemensi sanci :( pak se mi divte ..
:( .. ale ja si na nej stejne pockam. ! :)

  • iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nejsem holka, nehádám se :)

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

yeahhh > http://www.you­tube.com/watch?v=MI­uaPe0TIUA

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… a vy bolak zase zverejnujete moje soukrome video ! .. a je vam jasny kdo to nahraval ! :) -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

  • iv-ll. to je přímo vaše tak to se bolaku neděla,musím dát za pravdu iv a tobě ty palce beru

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jo a uz sem jednou jedno moje video taky uverejnil.. poslala jsem mu, jak sportuji, jak jezdim na kole a on toho taky zneuzil … klidne at to sem jeste jednou da, kdyz uz je to venku ! :( -iv-

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

biiiiiiiič :))))

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bolaku škoda že ti tady nemůžu dát palec,ale máš ode mě všech deset

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

už sem se počůrala :DDD

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek