Bronzový

Nechutná otázka pro pejskaře

Necháte si lízat nohy vaším čtyřnohým miláčkem? Já neznám lepší balzám na unavené nohy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taky mně olizuje nohy,ještě si u toho vrčánkuje no je to moje zlatíčko chlupatý.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak za prvé,můj pes mi tuto službu nedělá,pouze když přijdeme z venku a on musí do vany(má svou vlastní gumovou rohožku),tak mne při oplachování pacek olizuje ruce,ale to dělá kvůli tomu,že má žízeň.

Zlatý

Starší pes (2,5 roku) toto nedělá. Mladší (1,5 měsíce) to dělá furt. Pořád mi líže lýtka. Chodidla mi vadí, ale lýtka moc ne. On mi je líže jenom tehdy, když sedím u PC. A když sedím u PC, tak píšu a moc to nevnímám. Ale neodháním ho, protože vím, že za pět minut přestane. :-)

Zlatý

Moje holky mi olizují nohy pravidelně, když vylezu z vody. Když mi čouhá ruka z vany a náhodou se dostanou do koupelny, tak i ruce.

Zlatý

Jestli tady někdo shání vhodné plemeno, přímo za tímto účelem, tak mohu doporučit anglického bulteriéra. Můj muž už má druhého a oba se osvědčili. Mně to trochu nechutný přijde a líbit si to nenechám, ale manželovi to blaho ze srdce přeju.:-D
Cerebro to je dobrá otázka, zapomněla jsem dodat, že bulíka je mi upřímně líto. :-)

Pokročilý

Měla jsem fenečku labradorského retvívra a ta mi noy olizovala běžně... Proč "nechutná" otázka?

jooooo,a je mi jedno jak nechutne to je je to boziiii

Nechutné to je pro psa anebo pro páníčka? :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.