iwetax

Nechutná otázka pro pejskaře

Necháte si lízat nohy vaším čtyřnohým miláčkem? Já neznám lepší balzám na unavené nohy.

Nejlepší odpověď
aramah

Taky mně olizuje nohy,ještě si u toho vrčánkuje no je to moje zlatíčko chlupatý.

Další odpovědi
rynek878

Tak za prvé,můj pes mi tuto službu nedělá,pouze když přijdeme z venku a on musí do vany(má svou vlastní gumovou rohožku),tak mne při oplachování pacek olizuje ruce,ale to dělá kvůli tomu,že má žízeň.

Jahoda

Starší pes (2,5 roku) toto nedělá. Mladší (1,5 měsíce) to dělá furt. Pořád mi líže lýtka. Chodidla mi vadí, ale lýtka moc ne. On mi je líže jenom tehdy, když sedím u PC. A když sedím u PC, tak píšu a moc to nevnímám. Ale neodháním ho, protože vím, že za pět minut přestane. 🙂

ReHu

Moje holky mi olizují nohy pravidelně, když vylezu z vody. Když mi čouhá ruka z vany a náhodou se dostanou do koupelny, tak i ruce.

kapka

Jestli tady někdo shání vhodné plemeno, přímo za tímto účelem, tak mohu doporučit anglického bulteriéra. Můj muž už má druhého a oba se osvědčili. Mně to trochu nechutný přijde a líbit si to nenechám, ale manželovi to blaho ze srdce přeju.:-D
Cerebro to je dobrá otázka, zapomněla jsem dodat, že bulíka je mi upřímně líto. 🙂

niobe

Měla jsem fenečku labradorského retvívra a ta mi noy olizovala běžně… Proč „nechutná“ otázka?

anonym

jooooo,a je mi jedno jak nechutne to je je to boziiii

cerebro

Nechutné to je pro psa anebo pro páníčka? 🙂