Andělé

Nechtěně jsem místo-odpovědět,zmáčkla-nejlepší odpověd.Co jsem tím provedla?Bála jsem se,že jsem to nechtěně zamkla.

Omylem jsem klikla na jinam,než jsem chtěla,ale koukám,že se asi nic nestalo.Ještě jsem na nejlepší odpoved nikdy neklikla.Co tím udělám? Zamknuté to není.A jak to vrátit zpět? Děkuju:-)

Nejlepší odpověď
annas

Vyzkoušela jsem u své otázky. Pokud nepotvrdíte, nic se nestane. Stiskněte klávesu zpět a otázka se neuzavře.

Další odpovědi
anonym

Andele , zamykat muzete jen u moji odpovedi !! Ja za to dostanu 2 palecky. Ja jsem tady , na odpovedich jenom kvuli paleckum !! ( drive jsem psala kvuli tricku , ale to uz mam ) , tak budu muset vymyslet neco originalnejsiho. ! 🙂 -iv-

Děda Louda

Zamknout můžeš jenom své vlastní otázky.

anonym

Andele , tricko si nechte. Akorat by jste me tou vasi velikosti S nastvala !! 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,to bych nechtěla,tak si ho tedy ač nerada,ponechám 😁

A tykejte mi 😁))

anonym

Andele , az vymysli nejaky prasek na tykani , tak ho spolknu a zacnu tykat vsem. 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,tak to si ho pak taky ráda vemu,bez něj mi to asi nepůjde 🙂

anonym

A jeste k Andele , Barnajce … me muzete vy , ale i ostatni tykat. Jen ja mam urcity blok a neumim tykat . uz jsem to tu jednou nekomu salodlouze vysvetlovala. Tykam si i ve " skutecnem " zivote s lidmi , ktere musim nejdrive poznat. A dlouho mi to trva. A moji nevlastni mami , kterou mam moc rada ( tata se podruhe ozenil , kdyz mi mami zemrela moc mlada na rakovinu ), vykam dodnes a ji to trapi , ale nezmeni me ani ona. ☹ -iv-

Andělé

  • iv-,děkuju za tykání,ale jsem na tom jako Vy 🙂,mě klidně tykejte všichni,budu ráda,ale já také mám dlouho respekt a trvá mi,než si zvyknu vykat…:-)

Tak tričko si můžu nechat? 😁

barnajka

  • iv- Vy jste teda fakt číslo!!!! :DDDDD

Až se k tričku jednou propracuju já, klidně vám ho postpoupím, stejně nemám v úmyslu si o něj žádat. A přece ho adminům nenecháme, no ne?! Věčná škoda! :))))

anonym

Barnajko , tak uz je nacase zmena.!! Uz nebude zlata " moje " Andele , ale vy !! Protoze vy me date tricko a Andele ne . !
Andele – :-p 🙂 -iv-

Andělé

Teda -iv- a já tak Vás měla za věrnou ☹
Tak si Vás musím koupit tričkem,ale to bude trvat asi hooooodně dlouho…:-D 🙂

anonym

Ne ne ne . Dlouho ne. Mam tady sve spojence a domluvim to s nimi. ! Jde mi ale jen o to tricko.!! A reknu vam tajemstvi : Tricko mi poslali nejake scvrkle , tak pouziji 3 . Bar., vase a moje … sesiju je dohromady a pak ho muzu teprve nosit ! 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,tak at tričko poslou rovnou k Vám a vyhlásej mě všude,jak jsem hodná 🙂

anonym

🙂