Nechtěli byste si tady někteří komunistobijci založit kroužek?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Vlastně by nemuselo být špatné založit kroužek, kde bychom se smáli pitomcům…

Ale proč se omezovat jen na komouše? Pitomci jsou přece různých politických smýšlení… u rudých je jich jen víc.

Další odpovědi
zjentek

záleží, koho myslíš konunistobijci ..zatím tady trošku převažuje atmosféra komunismu nad tím ostatním šitem, takže z mýho pohledu je to tady celkem vyrovnaný ..a vůbec, nechápu proč to říkáš před Silvestrem, když je třeba dělat jednohubky a tak!

BANAN93

Ahmed Nakadi – ty jsi těžkej ubožák !!!!!

Kryšpín

Možná by bylo vhodné založit různé spolky, tak jak měli ovčané za svoje vůdce a poté i bijce. Na př. modré ptactvo, růžové ptactvo, svaté, uhelné, zelené, topánkovo, usvítovo, koblihovo a další.

Šidlo

nie, násilie sa mi ako riešenie boľševizmu nepáči…násilie feudalizmu dalo boľševizmu živnú pôdu

a poznám rozdiel:

presvedčení komunisti a iní utopisti sú bláznivé naivky, ktoré by skôr potrebovali poľutovať a terapiu než násilie

boľševici sú psychopati, šmejdi a iní bezcharakterní loseri, ktorí si myslia, že si nikto nevšimne, že diktatúra proletariátu a rovnosť všetkých ľudí si neprotirečia.­.....mám zvieraciu farmu prečítanú....­.rozdiel medzi šľachtou, oligarchami a ústredným výborom strany je v praxi + – nulový

mne vadí, že mnohí česi a slováci boli boľševici: doteraz volia boľševikov, lebo za režimu sa mohli flákať, mať veľký plat za to flákanie a ešte ako bonus kradnúť.....navyše, za jedno udanie bolo povolenie na dovolenku, za tri dieťa na vš (v bratislave sa hovorilo aj: štátnice sú bežne za pol prasaťa)
bývali v cudzom,brať si cudzie a bolo im to fuk (alebo sa ešte tešili), bolo im fuk, že spoluobčanov týrajú ak nie rovno vraždia.....hlavne že oni mali plné bachory

a toto mi vadí…že poctiví ľudia s vlastným úsilím, názorom a svedomím sa mali horšie než šmejdi bez štipky morálky…

mosol

To není špatnej nápad. Komouši už ho tady mají.

anonym

Psychotic: bohužel, zatím se komunisti smějí nám. V parlamentu za tleskání poslanců a senátorů, zde za tleskání admina, oslavují nejzrůdnější ideologii, kterou svět kdy viděl.

Jo, „nejsme jako oni“ se šereně vymstívá, měli jsme je všechny pověsit na lampy, dnes by zde bylo krásně.

Psychotic

Za „nejzrůdnější“ bych ji neoznačil, napadají mě i daleko horší ideologie. A s jejich mocí v parlamentu bych to nepřeháněl, drží si svých stabilních 13–15%, ale reálná moc malá.

anonym

Zjentek, na jednohubky se*re pes, zrovna dělám tláču, večer nacpu klobásky a zítra vyudím.

anonym

Ahmed Nakadi, jsi sirotek z pocuchanými nervy, ale neboj, to se spraví, ale musíš užívat předepsané léky od psychiatra a nezapomeň na antabus.

anonym

Tvá péče je dojemná. To jsi za komančů jen donášel na druhé, nebo jsi je i mučil, ty lidský odpade?

mosoj

Kvak,kvak, umíš také něco jiného ?

anonym

Zkus mluvit normálně, není ti rozumět.

anonym

Říká ti něco lámání v kole, švédská bota, skřipec? Tak to bych použil na tobě a rád a v přímém přenosu.

anonym

Je mi to jasné, chybí ti to, co, ty zrůdo?

anonym

Nemáš ještě jiného k porovnání? To, které píšeš je slabý odvar z čaje mé milované Rusi.