Anonym123456

Nechtějí se mi nahrávat videa na facebook.. Co s tím?

Zdravím,
chtěla bych se vás zeptat, co mám dělat, když mi na můj facebookový účet nejdou nahrát nová videa..?
Předem děkuji za vaše rady! 🙂

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak nejdou nahrávat? Vyhazuje to nějakou hlášku nebo se to snaží nahrávat, ale stále tam je ikona nahrávání? Jak je to video velké (velké video ve vysoké kvalitě se může nahrávat třeba hodinu! – záleží na rychlosti připojení upload).

Zkoušela jste to nahrávat z jiného počítače nebo pomocí jiného internetového prohlížeče?

Anonym123456

Video se vždy nahrálo na 99%, když však naskočilo 100%, tak mi to začalo psát, že video nejde nahrát. Žádný důvod.

Ano, zkoušela jsem nahrávat odjinud, ale taktéž se video nenahrálo.

Jedno video už na svém účtu vložené mám, ale nahrála jsem ho před dvěma lety.