VelkejDíDí

Nechtějí se mi načíst videa na YouTube, co s tím?

Když se chci dívat na nějaké video na YouTube, vždy se mi nahraje do 14 sekund, pak se zasekne a nechce se načíst dál. Nedělá mi to u všech, většinou je to u videí s velkým počtem zhlédnutí (statisíce a milióny). Nevíte někdo, čím by to mohlo být a jak to zpravit?

Odpovědi
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Máte aktuální verzi Adobe Flash Playeru?

Pro jistotu mi pošlete výpis z programu Hijackthis, podíváme se, jestli tam není něco nechtěného.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou, eventuelně ho vložte sem jako doplnění otázky.