raven36

Nechodí mi SMS od jednoho konkrétního čísla

Nechodí mi SMS od jednoho konkrétního čísla, oba jsme O2. Zničeho nic to přestalo chodit, vypánala jsem a zapínala, vyndala SIM kartu, nic nepomohlo. Nemám žádnou aplikaci na SMS a nic jsem neměnila.

Odpovědi
Hamon

Obrať se na operátora. Připrav si číslo tvoje, číslo odesílatele a čas, kdy měla být SMS odeslána.

pusinka50

Že by třeba pán ztratil zájem......?

Krakis

Asi má jinou… 🙂

Bohňislav

A co máš za telefon? Sestře se stalo taky úplně to samé, ma ZTE skate a dala to do O2 zpět, asi po e
2 týdnech telefon přišel zpět s tím, ze kompletně vyměnili základní desku v telefonu, každopádně bych O2 telefon vrátil. Zatím ji přišli všechny SMS.