kiky

Nechcou se mi ukázat složky v telefonu :(

Dobrý den.Vždy jak připojím svojí Nokii 5800 do počítače a chci si do ní něco dát tak mi to nejde,protože tam je nějakej Nokia phone Browser :( prosím nevíte,jak to mám udělat aby se mi normálně ukázalo moje zařízení? :( už mám nato nervy..

Nejlepší odpověď
beer

A děláš to takto??
Mělo by to fungovat..:

Zdroj: http://www.no­kia.com/EUROPE_NO­KIA_COM_3/r2/s­upport/tutori­als/7250/czech­/connectivity/3_1_1_11­.html

Další odpovědi
olda12

Nokiu 5800 mám taky,koupil jsem si jí když to byla naprostá novinka, hned jsem tam cpal spousty programů a teď nejde někdy ani zapnout,mizí mě kontakty,smsky, ten telefon je za trest