vevinka007

Nechci do školy

Určitě se nikomu nechce do školy, no za chvíly to tu je!
A já jdu do 9. třídy ..
Mohu mít soukromou učitelku místo školy? Kolik tak stojí? A kde jí seženu?
Help!!!:(

Nejlepší odpověď
beer

Jen nefrfli a šupej do školy)) A pozor, možná by byla ta drahá soukromá učitelka ještě přísnější..jestli to vůbec jde až v deváté třídě, navíc z tak vážného důvodu že se ti nechce ))

Další odpovědi
hanulka11

A co na to rodiče, budou ti to platit? Docela je lituju jsi pěknej rebel..... asi ti to nebude nic platné a nastartuješ pěkně do školy .

anonym

vevinko007, neuvažuj o soukromé učitelce. Věř, že je to daleko větší nuda, než být se spolužáky.
Jdeš do 9. třídy, tak se podívej na to nadělení, cos tu napsala. Chvíly s ypsilonem asi bude lépe víckrát nepsat. K zájmenu ona ve tvaru jí/ji ní/ni ti poradím jednoduchý fígl. Pokaždé si místo „ji nebo ni“ dej příslušný tvar ukazovacího zájmena „ta“. V tomto případě by to bylo: A kde (tu – čili JI) seženu. Jinak by to bylo v otázce: A kolik JÍ (té) budu muset platit? Udělám to pro NI (tu). A tak dále. Je to jednoduché, funguje to spolehlivě a ušetří Ti to spoustu horších známek.
Školy se neboj, ta je fajn. Pokud se můžeš učit, tak ačkoliv to dnes vidíš jako trápení, už nikdy později nebudeš mít tolik volnosti a bezstarostného života.
Přeji Ti hezký a úspěšný školní rok a dej potom vědět, na jakou školu se hlásíš.

huxa

a mě se chce na střední, heč :)

RyuzakiKate

A mně se nechce dělat maturita.
Tak se těš aspoň na kamarády a užívej si s nimi poslední rok…

Lukasy

Až budeš chodit do práce tak si budeš přat abys mohl chodit do školy