Weroniq

nechci být obětí svého strachu

nemám ráda změny, nikdy jsem neměla.. když život jde ve svých kolejích, podle určitého rozvrhu, ať už ve škole, na praxi nebo kdekoli, tak jsem klidná.. ale vždycky když se mění režim, tak mě to strašně rozhází.. zítra jdu žádat o brigádu a jsem strašně nervózní, přitom to ani nemusí vyjít, ale já se nebojím toho, že mě nevezmou, ale prostě jak to bude probíhat, co nemůžu ovlivnit.. ale poslední dobou mi i začlo vadit jezdit občas na víkendy za přítelem.. nechce se mi tam, mám z toho nervy, že nebudu moct spát a jíst, ale pak si tam zvyknu a zase se mi naopak nechce domů a vadí mi odjezd od něj.. asi čím jsem starší, tím se to moje nesnášení změn zhoršuje a nevím co s tím :´(
poslední dobou beru občas přírodní prostředky na uklidnění z meduňky a tak, ale když se vystresuju až takhle moc, tak mi to už nepomáhá…

Nejlepší odpověď
tom004

Chce to víc makat. Potom nebudeš mít čas myslet na „ptákoviny“. A určitě to nemyslím nijak urážlivě.

Další odpovědi
hanny 2

Ahoj Weroniq – jsem určitě starší než Ty aspoň o jednu generaci,v klidu mně nechává také život „v zaběhnutých kolejích“ a každá změna mně „nervuje“,ale to je právě to,co člověka udržuje v kondici – ten adrenalin,co mně žene vpřed,rozšiřuje obzory a udržuje v dění kolem sebe,aby mozek nezakrněl.Proto si vymýšlím schválně různé činnosti,na které bych se mohla ve svém věku už vykašlat a dělat jen to co chci,ne to co musím!Vím,že kdybych NEMUSELA,tak se ze mne stane pohodlný člověk,který se bude jen válet a nudit,ale to je cesta „do pekel“!Ale snaž se dělat jen to co chceš,co je blízké Tvému srdci!S překážkami se asi často setkáš,ale – co Tě nezabije,to Tě posílí – tak držím palce,ať se Ti daří!Vynech bezvýznamné „blbosti“ a jdi si za svým cílem!Jen tak Tě život bude uspokojovat a přinášet Ti radost a zdravé sebevědomí!Já mám ale hlavně to štěstí,že práce,kterou dělám,mám ráda a nechodím do ní s odporem a strachem,ale na každý den se těším!

RyuzakiKate

Tohle moc dobře znám… nechci dělat reklamu, ale podívej se na přípravek Stimaral od firmy Energy…