Avatar uživatele
fcoop

Nechcete pánovi něco vzkázat?

http://www.li­dovky.cz/vzka­zy-prezidentovi.aspx

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, anonym, johana 56, gagaga před 3435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Není třeba mu něco vzkazovat. Není to žádnej hňup, a ví přesně co dělá,a to je dobře.Ne jako ty před ním.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

pánovi nic vzkatovat nechci, ale rád bych vzkázal příznivcům knížete, který nám tu málem nechal postavit radar který by fungoval jako terč pro jaderné střely:

Vážení spoluobčané,
i když si dovedu představit, že by jsme měli lepšího prezidenta, neumím si představit kdo by to měl být. Z kandidátů kteří se prezidentských voleb zůčastnili vyhrál ten koho volilo nejvíce voličů a vy teď působíte jako banda zoufalců, kteří se nedokáží vyrovnat s prohrou.
Zkuste se zamyslet sami nad sebou. Máte plné pusy křičení o poškozování naší země a házíte tu vajíčka do státních návštěv.
Zkuste se smířit s tím že většina obyvatel téhle země o vašeho knížete nestojí a buďte tak laskaví a respektujte výsledky svobodných voleb.

váš spoluobčan

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Hlavou se mně rojí myšlenky, které vycházejí z aforismů Jana Sobotky.

"Devadesát šest procent ze sta je s ním spokojené, Je však třeba najít tu správnou stovku.

Kdo si uvědomí, , že všechny lidí není možné ohlupovat?

Je jeho jednání cui bono … tedy všem ku prospěchu? "

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

jasněže,díky za odkaz – konečně president kterej má svůj názor a stojí si za ním. Dobře že ho volilo tolik lidí. Má hubu nevymáchanou,ale já taky,a taky mluvím sprostě občas-kdo z vás ne?? Lidi,co vlastně byste chtěli? Člověka z lidu kterej si stojí za svým názorem nebo to co tu bylo před tím?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už se stalo. Děkuji za odkaz!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

..škoda perel sviním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

O bulvár se nezajímáme. Ti novináři si vždycky vytvoří něco, kolem čeho se pak mohou celé měsíce točit. Nezajímavé. Neměli-li by jednu kachnu za druhou, tak jak budou platit jejich hypotéky, že :DDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám slov

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

redy: hlupák to samozřejmě není a souhlas, že přesně ví, co dělá. Akorát bych k tomu dodal: BOHUŽEL.

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Pepo je to můj názor.Ale lidi nemaj rádi, když někdo řekne nahlas to, na co si sami netroufnou ani pomyslet.
Nehledě na to, že radši plujou s proudem než proti – ono to chce velkou odvahu.Stát si za svým. Ale to nevyřešíme tady.

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Řekl bych, že je to právě naopak: lidi mají rádi, když někdo za ně řekne něco, co si jen pomyslí, ale sami se to stydí říct – proto kolik podporuje Zemana, bez ohledu na argumenty.
Nějak jsem nepochopil, proč plout s proudem chce velkou odvahu – vždy jsem to slyšel spíš naopak 😉

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pepo, čti pomalu a aspoň dvakrát.

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Dobře, tak si ujasněme, co to je ten proud. Podle Zemanovců všichni slušní Češi stojí v jednom celonárodním šiku (proudu) za svým prezidentem – mimo pražskou kavárnu a Českou televizi, které jsou ovládané pravdoláskaři a Kalouskem a manipulované americkými tajnými službami. No a teď podle redy je být v tomto anonymní lidovém proudu hrdinstvím …

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

„americkými…“ – snad ruskými, né? Pepo, ty jsi opilý… :DDD

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

🙂

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek