kapka

Nechce se vám spát?

http://www.you­tube.com/watch?v=sThU­gIYNezw&featu­re=fvw

Nejlepší odpověď
dagry

Chtělo se mi o půlnoci, ale už jsem se zase probrala. Mám otevřené okno, venku fouká vítr, sem tam nějaká kapka spadne a konečně není dusno. Takže teď je i velice příjemně. A stejně nevím kam ulehnu… postel mi opět zabral můj ohař. A je ho přes celou postel. Asi na něj působí ten úplněk, že tak hajinká.

Další odpovědi
panenka

Máš Kapko pravdu dnes se mi spát nechce ze Čtvrtka na Pátek jsem šla spát v 5 ráno v Sobotu a v Neděli než jsem s dětmi odjížděla na výlet jsem se dospala a dnes protože toho mám moc na vypisování tak pudu spát pozdě vidím to na 2 ranní.

anonym

taky to za chvíli vzdám má dvanáctá hodina se blíží

vecernice

Spát zatím moc ne,ale tak za dvě hodˇky budu muset a ten měsíc kulatej mě zas bude otravovat.To ráno bude zase hnusný,ale zas to nějak rozběhám.

Miroslavst

Já za chvíli půjdu, ráno vstávám do práce. Sice se mi nechce, ale musím.

roxy52

Mě se spát bude muset chtít,bo mám zas a opět problémy s připojením na Net.Za chvilku to zase vypadne.Nešel pomalu celý den.Podotýkám,že mám Ufon.