Miroslavst

Necháváte si zdát krásné sny?

A sdělujete své sny např. svému partnerovi?
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/215085-radim-uzel-co-znamenaji-sexualni-sny.html
Já nesděluji-rozvod jasný :D:D

Nejlepší odpověď
anonym

Krásné sny si nechávám občas zdát. Ale některé nesděluji ani mému partnerovi, protože by z nich byl na větvi 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Sny mívám krásné , ale jak otevřu oči je konec . Někdy vyprávím.....­........

janek66

Zdávají se mi hezké sny,ve snech se prý člověku můžou zdát věci které by rád prožil ve skutečném životě.
Ale dokáže mne naštvat když se v nejkrásnější chvíli probudím.Třeba se nade mnou naklání krásná dívka,rty připravené k polibku,úplně cítím ten žár který z ní vyzařuje,její horký dech a v tom zazvoní budík.To by jeden vraždil. 🙂

ten který je

No jéje a jaký…:-D