bolak

Necháváte si u zubaře píchnout voblbováka…

…nebo ste za hrdinu a pak brečíte v křesle a snažíte se, vždycky když se kvám přiblíží s vrtačkou, toho hajzla kousnout do ruky?

Nejlepší odpověď
terry

Pokud je potřeba do zubu vrtat, nebo trhat (např.moudráky), opíchá mě doktorka vždy :).

Další odpovědi
arygnoc

zubař?

jedině v narkóze.

zubař je jediný oficiální sadista.

iceT

U zubaře jsem za hrdinu nikdy nebyla,proto si nechávám oblbovačku píchnout.Před pár lety jsem měla mít něco s dvěma krčky,tak mi zubařka píchla injekci,a pak našla ještě jeden ke spravení a prý jestli to má udělat najednou.Říkám jí,že jestli mě opíchá ještě jednou tak klidně.Do večera jsem pak nemohla kloudně mluvit a ještě jsem si při jídle rozkousala ret.Ale za to,že to vrtání nebolí mě ty injekce stojí.

Drap

Málo kdy, ale pravdou je že někdy nezbývá moc k tomu, abych ho zabil.

Terryle

U domácí zubařky jsem zatím vždycky vrtání přežila zaživa, i když jsem párkrát už docela z toho křesla lezla bolestí. Od loňska, kdy jsem se rozmlsala v zahraničí, jsem rozhodnutá, že při příštím vrtání poprosím i svou zubařku doma. Ono nejde o to, že by ta bolest byla nesnesitelná… ale mám z návštěvy obecně strach a když budu vědět, že to nebude bolet, budu se bát míň. Nač si dělat zbytečně nervy.

briketka10

vrtání většinou přežiju i do krčku, ale jednou to šlo až do nervu u horního zubu, tak byla injekce na místě, ale i ta bolela..

MILAN1961

nechávám si píchnout

anonym

Vezmu si oblbovaka, ale preventivne stejne jeste toho hajzla kousnu do ruky. 🙂
P.S. Jeste ze ma nase Terrynka doktorku. ! 🙂

  • iv-