Avatar uživatele
bolak

Necháváte si u zubaře píchnout voblbováka…

…nebo ste za hrdinu a pak brečíte v křesle a snažíte se, vždycky když se kvám přiblíží s vrtačkou, toho hajzla kousnout do ruky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Pokud je potřeba do zubu vrtat, nebo trhat (např.moudráky), opíchá mě doktorka vždy :).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

zubař?

jedině v narkóze.

zubař je jediný oficiální sadista.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

U zubaře jsem za hrdinu nikdy nebyla,proto si nechávám oblbovačku píchnout.Před pár lety jsem měla mít něco s dvěma krčky,tak mi zubařka píchla injekci,a pak našla ještě jeden ke spravení a prý jestli to má udělat najednou.Říkám jí,že jestli mě opíchá ještě jednou tak klidně.Do večera jsem pak nemohla kloudně mluvit a ještě jsem si při jídle rozkousala ret.Ale za to,že to vrtání nebolí mě ty injekce stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Málo kdy, ale pravdou je že někdy nezbývá moc k tomu, abych ho zabil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

U domácí zubařky jsem zatím vždycky vrtání přežila zaživa, i když jsem párkrát už docela z toho křesla lezla bolestí. Od loňska, kdy jsem se rozmlsala v zahraničí, jsem rozhodnutá, že při příštím vrtání poprosím i svou zubařku doma. Ono nejde o to, že by ta bolest byla nesnesitelná… ale mám z návštěvy obecně strach a když budu vědět, že to nebude bolet, budu se bát míň. Nač si dělat zbytečně nervy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

vrtání většinou přežiju i do krčku, ale jednou to šlo až do nervu u horního zubu, tak byla injekce na místě, ale i ta bolela..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

nechávám si píchnout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vezmu si oblbovaka, ale preventivne stejne jeste toho hajzla kousnu do ruky. 🙂
P.S. Jeste ze ma nase Terrynka doktorku. ! 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek