Zlatý

Necháváte si u zubaře píchnout voblbováka...

...nebo ste za hrdinu a pak brečíte v křesle a snažíte se, vždycky když se kvám přiblíží s vrtačkou, toho hajzla kousnout do ruky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud je potřeba do zubu vrtat, nebo trhat (např.moudráky), opíchá mě doktorka vždy :).

Další odpovědi:

Zlatý

zubař?

jedině v narkóze.

zubař je jediný oficiální sadista.

Zlatý

U zubaře jsem za hrdinu nikdy nebyla,proto si nechávám oblbovačku píchnout.Před pár lety jsem měla mít něco s dvěma krčky,tak mi zubařka píchla injekci,a pak našla ještě jeden ke spravení a prý jestli to má udělat najednou.Říkám jí,že jestli mě opíchá ještě jednou tak klidně.Do večera jsem pak nemohla kloudně mluvit a ještě jsem si při jídle rozkousala ret.Ale za to,že to vrtání nebolí mě ty injekce stojí.

Zlatý

Málo kdy, ale pravdou je že někdy nezbývá moc k tomu, abych ho zabil.

Zlatý

U domácí zubařky jsem zatím vždycky vrtání přežila zaživa, i když jsem párkrát už docela z toho křesla lezla bolestí. Od loňska, kdy jsem se rozmlsala v zahraničí, jsem rozhodnutá, že při příštím vrtání poprosím i svou zubařku doma. Ono nejde o to, že by ta bolest byla nesnesitelná... ale mám z návštěvy obecně strach a když budu vědět, že to nebude bolet, budu se bát míň. Nač si dělat zbytečně nervy.

Zlatý

vrtání většinou přežiju i do krčku, ale jednou to šlo až do nervu u horního zubu, tak byla injekce na místě, ale i ta bolela..

Bronzový

nechávám si píchnout

Vezmu si oblbovaka, ale preventivne stejne jeste toho hajzla kousnu do ruky. :-)
P.S. Jeste ze ma nase Terrynka doktorku. ! :-)
-iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.