bolak

Necháváte si ještě vyvolávat fotky nebo to máte všechno narvaný v digitální podobě a to vám stačí?

Nejlepší odpověď
anonym

Máme klasickej foťák, takže jinak než vyvolat na papír to snad ani nejde

Doplňuji:
Měla jsem dříve fotoaparát na kličku se kterou se posunoval a přetáčel film. Nyní mám už lepší model na baterie. Ale v poslední době fotografování trochu odflakuji.

Další odpovědi
hanulka11

Většinu fotek máme v digitální podobě a ty co stojej za to si necháme vyvolat

Doplňuji:
Pokaždé si vyberu fotky /třeba z dovolené tak 100 fotek /které se mi nejvíc líbí a nechám si zhotovit do alba – ráda si totiž sednu a prohlížím – listuji .....to mi fotky v pc nenahradí.

anonym

Většinu fotek máme v digitální podobě a ty co stojej za to si necháme vyvolat

Zrovna dne jsem zaslal přes net 306 fotek (nebudu psát kde) a tak to dělám vždy,když chci fotky mít v ruce a ne v PC!

Poklička

Většinu fotek máme v digitální podobě a ty co stojej za to si necháme vyvolat

Syd

Všechno máme v počítači a nic nevyvoláváme

manon

Všechno máme v počítači a nic nevyvoláváme

Doplňuji:
Ztěřží je čas vše roztřídit (po včerejším strašení se zničeným diskem i zazálohovat :) )… Není důvod dělat v papírové podobě.

bolak

barbakan: jasně, ale pokud si třeba fotíš vlastní lejtko, nebo cucky v pupíku, tak s tím do fotolabu nepoběžíš…

anonym

Bys ses divil,i porno jsem nechal vyvolat a bylo super" 😁

bolak

no, hlavně aby ses pak nedivil, až se objevíš někomu na blogu…kdysi sem byl v jednom fotolabu na brigádě takže vím jak to tam chodí :)

anonym

… a já se nemám za co stydět! 😁