štamgast

Necháváte se prozvonit, když nemůžete najít mobil?

Nejlepší odpověď
iceT

Taky,ale horší je,když nemůžu najít něco,co se prozvonit nedá.

Další odpovědi
Sůwa

Já se kvůli tomu naučila posílat SMS z PC, protože to stejně platím a je to nejrychlejší. Každou chvíli někde po bytě mobil zapomínám a pak se dost divím, odkud se ozve 🙂

quentos

jo, nejsnadnější způsob, jak ho najít…
Doplňuji:
Sůwa: to ovšem neeliminuje možnost nechávat mobil na nejkurióznějších místech ;{)>

anonym

Dnes a denně a vždy najdu ten svůj na nezvyklých místech.

vlk samotař

Běžně (já už ho nechal i v mražáku dodnes si nemůžu vzpomenout jak se tam octl,)

pusinka50

Ani ne, většinou o něm vím

anonym

prozvanim sama sobe .. a nekdy se i leknu .. ja totiz, kdyz beham po baraku , tak si vezmu trebas jen soukromej .., a zapomenu, ze jsem si predtim dala sluzebni za podprsenku ( protoze nemam kapsy ) .. a pak potrebuji nekam volat a nemuzu ten druhej najit, tak si prozvonim a zacnu vibrovat … !

  • iv-

anonym

Já myslel,že nemáte prsa 🙂

anonym

no prave proto si tu podprdu vycpavam mobilama !!

briketka10

Hehehehehe -iv- už toho nech pro dnešek
hanulka prej vypila 2litry vaječňáku a co tý ??