hanny 2

Necháváte se očkovat proti klíšťové encefalitidě?

Nejlepší odpověď
Slepičák

Já osobně jsem,a ačkoliv je teď plno klíštat,tak radši aji vy

Další odpovědi
panenka

Nejsem očkována ale své děti mám

jendahun

Ano,pohybuji se celý rok v přírodě.První dvě vakcíny jsou nějak krátce po sobě,třetí je po roku.Jedna stojí cca 400kč.Pak se chodí na přeočkování.Dřív se chodilo po třech letech,po dnešních vakcínách až po pěti letech.Dostanete kartičku,kde se očkování zaznamenává.Rozumná investice,myslím.