mokrygorky

Nechává vás toto chladnými?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PdY4mbTDgJA
Já jsem člověk kterého jen tak něco nedojme ale tento song(a ještě další 3 z té série) jsou vážně dojemné

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Doplňuji:
Myšlenka v klipu dobrá,ale to vyprávění je děsné podané.

Další odpovědi
setapouch

Ne

1:47 minuty života, kterou mi už nikdy nikdo nevrátí. Naštěstí zvítězilo znechucení nad zvědavostí, koho si ještě vezme do huby, a tak jsem to vypnul předčasně.

Rocker

Ano

Doplňuji:
To je song?Tam jen někdo plácá nesmysly.K lidem o kterých se tam mluví mám jistou úctu,ale komu z nich by se tohle líbilo?

kapka

Jiné(odpověď)

U toho sondu nejde o přednes, jeho tvůrce není zpěvák nebo raper. Děla videa (vesměs dobra, různé typy) hlavně pro nactilete děti, mládež. Vyloženě me to nedojímá v tom pravem slova smyslu, ale mam za to, ze je dobre, ze ty songy tvoří. Pro hodně děti na yt je vzorem, tak je dobre, ze jim ukazuje, ze si mají vzpomenout na lidi, co tu něco dokázali a už odešli. A je jedno, jestli je to dokonale přednesené nebo ne. :)

klumprt

Ano

Ano, pokud se nepočítá mírné znechucení formou.

quentos

Ano

občas pěkná myšlenka, ale provedení děsné, o stylu vyjadřování ani nemluvě. Po vyslovení češtinského paskvilu „ptám se na otázku“ jsem to vypnul.

anonym

Ano

Sice čekám od života víc,ale už dávno jsem se smířil s tím,že jsem se narodil proto,abych umřel.
Doplňuji:
Nezajímá mě život slavných či ve světle reflektorů,protože existuje tvz.vyváženost mezi osobním a neosobním přístupem k životu a také po mnohých neštěkne ani pes,tak proč se zajímat o to jak plyne čas?

honza19hk

Ano