Stříbrný

nechat se úmyslně nabourat zprava?

Když jsme tuhle jednou měli diskuzi ohledně parkovišť, starých aut a přednosti zprava, tak z toho nějak vyplynulo, že se kamarádi shodli na tom, že když mají staré auto a plánuji koupit nové, že lepší než jej hodit na vrakáč je projet se s ním několikrát po parkovišti u teska a nechat si to nabourat. Což je snadné, protože tam přednost zprava téměř nikdo nedodržuje. No a účelem toho je dostat ze svého starého auta ještě nejaké peníze od pojišťovny.

Zkoušel jste to někdo někdy nebo jaký z toho máte pocit?
Doplňuji:
to se ví, že je to veřejná komunikace, dokonce je tam i značka upozorňující na přednost zprava a nejednou sem tam byl málem sejmut, vytrouben a vyklepán na čelo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dělává se to. Lze to však i hodnotit, jako pojistný podvod.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejdřív si ale zjisti zda je dotyčné parkoviště veřejná komunikace ! Také nemusíte od pojišťovny dostat nikdo nic.

Bronzový

No to,snad nemyslíš vážně.Toto chování se nadá ani pojmenovat.Představ si že se necháš nabourat od nějakého dědy.Myslíš že má na to důchod.Příjde o bonusy. Jestli je to nějaký vrak,tak volat policii a technickém stavu pokuta možná vyšší než cena od pojištovny. Na takovém parkovišti bývají kamery i ty by ledacos napověděly.
Doplňuji:
http://www.zkracovatko.cz/… Pro takové darebáky mam toto překvapení.

Stříbrný

Nechci nabádat k něčemu, ale bohužel se to tak děje. Dokonce se to děje ještě v horším případě a pak je jedno jestli zprava nebo zleva.
Se spolujezdcemzastavíš na hlavní silnici a mávnutím ruky pustíš toho na vedlejší, ale .......
No on nedal přednost není co řešit, ale je to svinárna.

Stříbrný

pokud to budete takto komentovat, jde o pojistný podvod.
nezkoušl jsem to, i když občas po zabrždění jsem si řekl...proč jsem tak brzdil, když mě to mohl nabourat a já dostat prachy. Ale rozum vždy zvítězil před......

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.