Pokročilý

Nechápu to ...

na petu.org jsem nasla ze loreal testuje na zviratech,ale kdyz jsem se zeptala na jejich web. str. tak mi napsali ze od roku 1989 netestuji na zviratech a ze maji certifikat
"European Partnership for the development of alternative methods"
(alternativni metoda testu)
tak ja to nechapu testuje loreal na zviratech nebo ne

Doplňuji:
jennysh: mili jennysh,nemyslim si ze TO NENI DULEZITY,zvirata jsou take zive tvory jako my!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Milé děvče,jsou mnohem důležitější věci v životě,než zjišťovat jestli se pasta testuje na zvířatech či ne,O Hranolkách se taky říká že by se to nemělo konzumovat,ale přesto to jíme stále.
Doplňuji:
když to takhle ale bereš,v tom případě by si lidi nemuseli svůj chrup čistit vůbec,a jenom zjišťovat na jakém zvířeti je co testováno,chápu že máš ráda zvířata,ale nemůžeš to brát tak vážně,a brát některé věci s rezervou

Další odpovědi:

Stříbrný

Píšou, že netestují. Dočetla jsem se, že některé firmy netestují, ale nemají onen formulář - neprojevili o něj zájem. Taky jde možná o to, jak je ten seznam starý a kdy byl naposledy aktualizovaný, to jsem nikde nenašla. Ale myslím, že jsem viděla v jejich katalogu právě tu značku králíka a k tomu - netestováno na zvířatech.

jennysh: Co sem pletete furt tu zubní pastu??? Vám by se líbilo, kdyby jste se nemohl bránit a oni na vás zkoušeli přípravky, krémy a podobné sajrajty a vám by to zaživa a za citu rozežíralo postupně kůži z obličeje a jiných částí těla???
Nechápu, jak můžete říct, že to není důležitý... zvířata jsou živé bytosti jako vy a každý jiný člověk! To že se nemůžou bránit neznamená, že necítí!

Bronzový

Průšvih je ten, že se s tím moc nenadělá...oni si to podplatí, kde potřebují a spoustě lidí na takových věcech bohužel ani nezáleží..

Diskuze k otázce

Pokročilý

tinanana46

jennysh:samozrejme ze mam rada zvirata coz uz je videt:),a taky to beru vazne-to neznamena ale ze rikam ze aby to delali vsichni lidi!!! a jeste k tomu zeptala jsem se jen na loreal,protoze je to jedna z nejrozsirenejsich produktu!!!

Zlatý

kapka

Je dobře, že se o to zajímáte. Jennysch je ignorant. Pár tisíc krutě utýraných zvířat sem, pár tisíc tam...
Asi nikdy neviděl ani jedinou sekundu v nějakém dokumentu v tv, jak takové testování na zvířatech probíhá. Jinak by se poblil a mluvil pak jinak.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.