Avatar uživatele
BEAES

Nechápu proč........

někdo neumí psát normálně a píše tu s CAPS LOCK, to je velkým písmem. Připadne mi to tak nevkusné, až humpolácké!! Takové odpovědi ani nečtu.
Doplňuji:
Jen jsem narážela na někoho, do tu často velkým odpovídá a většinou nevkusně. Psával tak Člověk, nyní Pondělí.
Můj nick je zkratka jména a příjmení, tak jsem to napsala velkým a myslím, že by to až tak nevadilo, jako text psaný CL pane Miroslave.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: BEAES

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? led, Miroslavst, Jahoda, anonym, 1popelka1, aramah, Bunnik před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

V nepsane etice internetu je dane, ze velke pismo = krik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Když je nečtete, jak můžete vědět co tam je? Třeba tam je sdělení nebo odpověď nebo dotaz. Ale to nevíte, když to nečtete.
A jen malá poznámka pod čarou. Proč ostatní mají jména normálně, ale vy capslockem BEAES?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Já si to čtu, ale čte se mi to nepříjemně. Písmenka tak nějak víc splývají nebo nevím. Navíc to na mě působí dojmem, že na mě někdo křičí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Tak když mu chce tak ať si tak píše, ne ?? Přečíst se to dá. A nečíst kvůli takové hlouposti názor, který může být dobrý mi přijde s prominutím hloupé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no já chtěla psát velkým protože se mi nechce brát brýle abych zkontrolovala své chyby,ale bylo mi doporučeno psát malým a abych to neměla tak jednoduché jedna dobra dušinka mi řekla at používám diakritiku,tak občas se mi podaří napsat pořádny nesmysl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

je dobře že máte celou vaší přezdívku psanou v Upper Case (což znamená CAPS LOCK)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ja tu používam CapsLock na zvýraznenie textu, neviem či sa tu dá formátovať písmo, preto to riešim takto. Na tejto stránke to pre mňa neznamená (internetový) krik, ale chcem tým niečo zdôrazniť.
Prepáčte ak sa vám to zdá nevkusné, až humpolácke, ale ako by ste to riešili vy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Plně se ztotožňuji s „Led“. Návíc je to bezvýznamná prkotina z které dělají někteří na inetu vědu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Prosím,buďme trošku tolerantní,všichni nejsou počítačový experti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Většinou CL ani nečtu, protože se to špatně čte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Proč vám vadí, když někdo píše v CL?
Mě to je celkem jedno, záíleží na tom, co a jak píše, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud si chci něco tady přečíst,je mi jedno,jak je to napsané,pokud možno ne pyvo.
Nechte lidem jejich projev a svobodu.I PANU MIROSLAVOVI.Dě­kuji.Raději si kontrolujte to,co Vy napíšete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepexxx

presne stavaji se i horsi veci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak tohle neřeším,atˇ si každej píše jak chce.Zajímá mě text.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek