BEAES

Nechápu proč........

někdo neumí psát normálně a píše tu s CAPS LOCK, to je velkým písmem. Připadne mi to tak nevkusné, až humpolácké!! Takové odpovědi ani nečtu.
Doplňuji:
Jen jsem narážela na někoho, do tu často velkým odpovídá a většinou nevkusně. Psával tak Člověk, nyní Pondělí.
Můj nick je zkratka jména a příjmení, tak jsem to napsala velkým a myslím, že by to až tak nevadilo, jako text psaný CL pane Miroslave.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

V nepsane etice internetu je dane, ze velke pismo = krik

Další odpovědi
Miroslavst

Když je nečtete, jak můžete vědět co tam je? Třeba tam je sdělení nebo odpověď nebo dotaz. Ale to nevíte, když to nečtete.
A jen malá poznámka pod čarou. Proč ostatní mají jména normálně, ale vy capslockem BEAES?

Bunnik

Já si to čtu, ale čte se mi to nepříjemně. Písmenka tak nějak víc splývají nebo nevím. Navíc to na mě působí dojmem, že na mě někdo křičí.

kvikal

Tak když mu chce tak ať si tak píše, ne ?? Přečíst se to dá. A nečíst kvůli takové hlouposti názor, který může být dobrý mi přijde s prominutím hloupé.

anonym

no já chtěla psát velkým protože se mi nechce brát brýle abych zkontrolovala své chyby,ale bylo mi doporučeno psát malým a abych to neměla tak jednoduché jedna dobra dušinka mi řekla at používám diakritiku,tak občas se mi podaří napsat pořádny nesmysl

Marvan

je dobře že máte celou vaší přezdívku psanou v Upper Case (což znamená CAPS LOCK)

led

Ja tu používam CapsLock na zvýraznenie textu, neviem či sa tu dá formátovať písmo, preto to riešim takto. Na tejto stránke to pre mňa neznamená (internetový) krik, ale chcem tým niečo zdôrazniť.
Prepáčte ak sa vám to zdá nevkusné, až humpolácke, ale ako by ste to riešili vy?

mosoj

Plně se ztotožňuji s „Led“. Návíc je to bezvýznamná prkotina z které dělají někteří na inetu vědu.

oskar

Prosím,buďme trošku tolerantní,všichni nejsou počítačový experti.

iwetax

Většinou CL ani nečtu, protože se to špatně čte

ReHu

Proč vám vadí, když někdo píše v CL?
Mě to je celkem jedno, záíleží na tom, co a jak píše, ne?

Michal

Pokud si chci něco tady přečíst,je mi jedno,jak je to napsané,pokud možno ne pyvo.
Nechte lidem jejich projev a svobodu.I PANU MIROSLAVOVI.Dě­kuji.Raději si kontrolujte to,co Vy napíšete.

Pepexxx

presne stavaji se i horsi veci

vecernice

Tak tohle neřeším,atˇ si každej píše jak chce.Zajímá mě text.