Zlatý

Nechápu proč........

někdo neumí psát normálně a píše tu s CAPS LOCK, to je velkým písmem. Připadne mi to tak nevkusné, až humpolácké!! Takové odpovědi ani nečtu.
Doplňuji:
Jen jsem narážela na někoho, do tu často velkým odpovídá a většinou nevkusně. Psával tak Člověk, nyní Pondělí.
Můj nick je zkratka jména a příjmení, tak jsem to napsala velkým a myslím, že by to až tak nevadilo, jako text psaný CL pane Miroslave.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

V nepsane etice internetu je dane, ze velke pismo = krik

Další odpovědi:

Zlatý

Když je nečtete, jak můžete vědět co tam je? Třeba tam je sdělení nebo odpověď nebo dotaz. Ale to nevíte, když to nečtete.
A jen malá poznámka pod čarou. Proč ostatní mají jména normálně, ale vy capslockem BEAES?

Bronzový

Já si to čtu, ale čte se mi to nepříjemně. Písmenka tak nějak víc splývají nebo nevím. Navíc to na mě působí dojmem, že na mě někdo křičí.

Bronzový

Tak když mu chce tak ať si tak píše, ne ?? Přečíst se to dá. A nečíst kvůli takové hlouposti názor, který může být dobrý mi přijde s prominutím hloupé.

no já chtěla psát velkým protože se mi nechce brát brýle abych zkontrolovala své chyby,ale bylo mi doporučeno psát malým a abych to neměla tak jednoduché jedna dobra dušinka mi řekla at používám diakritiku,tak občas se mi podaří napsat pořádny nesmysl

Pokročilý

je dobře že máte celou vaší přezdívku psanou v Upper Case (což znamená CAPS LOCK)

Zlatý

Ja tu používam CapsLock na zvýraznenie textu, neviem či sa tu dá formátovať písmo, preto to riešim takto. Na tejto stránke to pre mňa neznamená (internetový) krik, ale chcem tým niečo zdôrazniť.
Prepáčte ak sa vám to zdá nevkusné, až humpolácke, ale ako by ste to riešili vy?

Zlatý

Plně se ztotožňuji s "Led". Návíc je to bezvýznamná prkotina z které dělají někteří na inetu vědu.

Stříbrný

Prosím,buďme trošku tolerantní,všichni nejsou počítačový experti.

Bronzový

Většinou CL ani nečtu, protože se to špatně čte

Zlatý

Proč vám vadí, když někdo píše v CL?
Mě to je celkem jedno, záíleží na tom, co a jak píše, ne?

Stříbrný

Pokud si chci něco tady přečíst,je mi jedno,jak je to napsané,pokud možno ne pyvo.
Nechte lidem jejich projev a svobodu.I PANU MIROSLAVOVI.Děkuji.Raději si kontrolujte to,co Vy napíšete.

Pokročilý

presne stavaji se i horsi veci

Bronzový

Tak tohle neřeším,atˇ si každej píše jak chce.Zajímá mě text.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.