JanaViki

Nechápu, jak to dělají!! Prosím poraďte! Stránka!

http://kouzel­nik.karelbot.cz/
Vždycky to uhodnou!:(

Odpovědi
anonym

Počítače vlastní již novou technologii EMS (elektro-magnetické signály). Funguje to na principu že si něco myslíte a počítač to vyhodnotí. Nyní to používají na postižených lidech aby se mohli samostatně obsloužit. (Nemyslete to vážně, můj humor opět chrlí)

Je to matematický logický algoritmus jak píše huxa. Více na google.

Miky S

Ono je to vlastně strašně jednoduchý kouzlo, na který po chvíli můžeš i přijít, stačí trochu zapřemýšlet ;) Tak např.: 12–1–2=9 15–1–5=9 18–1–8=9 u čísel od 10 až 19 vždy vyjde 9. 23–2–3=18 27–2–7=18 29–2–9=18 tady vyjde zase 18.
vždycky vyjde stejný číslo!! dál jsou to čísla 27, 36, 45… a u těch čísel je vždy stejný znak. Vyřešeno :D

huxa

jednoduchá matematika-logika

Orange

5 minut to ze mě dělalo idiota a pak mi to došlo. Celý vtip je v tom, že hodně znaků je stejných.