Pokročilý

nechapu.. at delam co delam, nechapu

chci udelit palec, konkretne marci1, ok, pise mi to, ze dany uzivatel jiz dnes obdrzel plny pocet, ok, mrknu tedy na "bodovaci" tabulku, ok, myslim, ze chapu.. mrknu zpet na hlavni stranku a koukam jak trotl, uzivatel marci1 obdrzel palec ?????????????? lidiiiiiiii, fakt jsem trotl :) ?
Doplňuji:
iceT: ja ale nechapu, proc ten palec ja udelit nemuzu, a jiny uzivatel muze.. je tam vazanost i na pokrocile bronz atp?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Banan88 treba neni trotl, ale mozna je trotl

Ty můžeš jednomu uživateli za den udělit jen 5 palců za otázky a 5 palců za odpovědi. To že si svoje palce vyčerpal, neznamená, že je mám vyčerpané pro Marci i já:-)))
Ti vypomůžu:-))) Tak kde ho mám udělit?

Další odpovědi:

Zlatý

nejsi trotl,každý z uživatelů může za den obdržet jisté maximum bodů,kolik to je nevím,jsem se nikdy o body nějak nestarala.
Doplňuji:
marci ti už odpověděla,a myalím,že souvislost to má i s tím,na jakém postu se momentálně nacházíš(pokročilý, bronzový. . . ale fakt si nejsem moc jistá

Stříbrný

Banan88 je trotl

můžeš udělit denně jen jistý počet palců jednomu člověku...opakuji MÁŠ DENNÍ LIMIT NA ČLOVĚKA...takže můžeš udělit jen 25 palců denně za odpověď JEDNOMU človeku, v tvém, případě marci1...ale nic nebrání tomu, aby jí palce přibývali, protože někdo jiný, třeba já, jsem na ni ještě svůj 25 palcový příděl nevyčerpala a můžu ji hodnotit...
počet palců na jednoho člověka není závislý na dosažené kategorii, je pro všechny stejný a to 25...
rozdíl je v tom, kolik palců celkem můžeš přidělit za den...ty jako pokročilý jen 25...zbytek si můžeš nastudovat zde: http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Banan88 je trotl

Banan88 je trotl

Diskuze k otázce

Pokročilý

Banán88

Baromut: ... a vysvetleni podas? :) Ze jsem trotl nevylucuji, ovsem u ankety je dotaz, a pokud vim, tak ty si na dukladnych odpovedich zakladas ;)

Zlatý

marci1

"Banán88" není vůbec žádný trotl. Podle nových podmínek, které platí už nevím od kdy, můžeš dát jednomu uživateli jen 5 bodů (palců) denně. Pokud to byl šestý, nelze. Neboj, někdy jindy. Stává se mi to taky. Šestý už nelze dát. Ale díky. :-))

Pokročilý

Banán88

... ahaaaaaaa :) tak to ja dekujuuuuuu :) ;)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.