Klokan88

Nechám si vytetovat hákový kříž a bydu odsouzen a po odpykaní trestu tetování znovu ukazuji. Co se stane?

Doplňuji:
OPRAVA: Mohu být znovu odsouzen??

Nejlepší odpověď
ponovotny

budeš recidivista ;)
Doplňuji:
jak říká zjentek- za to že si necháš vytetovat http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Svas­tika tě nikdo nemůže odsoudit už proto že svastika má mnoho významů. Pokud tě ale chytnou při činnosti, která s propagováním nacismu souvisí, tak ti ta kerka dost přitíží.

Další odpovědi
www

Člověku, který si chce nechat vytetovat hákový kříž jen toto, hledat nebudu:
Udělej to, uvidíš sám.

marci1

V žádném případě to nedoporučuji. Byla by to propagace nacismu.

zjentek

odsouzen jako natvrdo krim? Zkus právníkem prosadit, že tím něco propaguješ bez přerušení, tak jaké znova? Pokud kriminál je stát ve státě, kde zákon neplatí, tak to propaguješ i tam. Napřed se ale poraď, jestli opravdu musíš za tetování svastiky do kriminálu, ty nic neukazuješ, nosíš jen svastiku, jde o výklad a tvůj styl života
Doplňuji:
oprava: není stát ve státě

ten který je

To nedělej nebo ti bude hrozit trestní stíhání.Na druhou stranu kdyby jsi si nechal vytetovat srp s kladivem a rudou hvězdu,nic by se ti nestalo.Propagace komunismu je v tom našem kocourkově tolerována-viz prvomájové setkání KSČM nebo trička s masovým vrahem Che Guevarou.
Odsouzen dvakrát za stejnou věc,kvůli které by sis odpykal trest nejde.

kablik

takový hňupy by měli strkat přímo do plynu…

ponovotny

kablíku-žádný symbol ještě nikomu nikdy neublížil. V případě hákového kříže to byli otcové a dědové těch kteří dnes zase vládnou Evropě, kdo páchali zlo. Pokud tě to zajímá tak u toho měli stejné kecy jako ty.

zjentek

to jako že u jedněch to bylo špatně a u druhých by se to mělo? Když 1500 horolezců tiše stoupá koncentračním komínem, tak je to snad na prd, i kdyby nebyli židovského původu, nee?