zjentek

Nechaly byste si vymést ďábla sexem?

Vymítání démonů- průzkum trhu pro plánované podnikání (zatím v trenkach).

Kurnik chlapi, kdyby mě to zajímalo, napsal bych nechali a ne nechaly. Myslel jsem, že napoví spíše baby, tak jako napověděla třeba led, že by nenechala.

Nejlepší odpověď
klumprt

Pozor. Vzpomeň na gurua Járu. Ten měl se svým odháčkováním nepěkné oplejtačky.

Další odpovědi
Cenobita

Zásadně se vymítá čert Ďáblem, ne jinak.

led

Jen to podnikání tam nech. Se zvířaty a ďábly prostě nerandím.

mosoj

Bobr je už zase v módě a toho ani neutopíš, načež ho vymést.