skorcovaz

Nechali jste se už „ukecat“ obchodním zástupcem..?

Podlehli jste už koupili něco, co jste vlastně „nepotřebovali“?

Nejlepší odpověď
led

Raz, kúpila som nože do kuchyne, ale nakoniec sa zišli.
Ale rada si chodím vypočuť dobrého obchodníka, je to niekedy krásny koncert slov a emócii.

Další odpovědi
panenka

Zatím ne v tomto jsem dost opatrná.

Miroslavst

Ne, nenechal a navíc na mě málem volal policii.
Znáte to, jdete v supermarketu kolem pokladen a tam dvě holčiny, popř. holčina s mladíkem a nabízejí.
„Dobrý den pane, tady máte od nás dárek“ a podává mi oranžovou krabičku. „Tady máme v nabídce jen pro dnešní den, a že jste to vy jen za pouhých.....“
Říkám, „Ne, nemám zájem a za dárek děkuji“. „Pane, počkejte, to nemůžete!!!!!“
„Jak nemůžu?, je to snad dárek ne?“ „Ano, ale jen když si koupíte sadu tohodle a tohodle“.
„Ne, dárek je dárek a já jdu!!“
„Pane!! to nejde, to nemůžete, jinak budu muset zavolat policii“.
„Víte co, tak si ho strčte…“

mojitek

proti temto druhum prodeje jsem uplne imunni

anonym

Stává se to v nejmenované spořitelně:-) Jdu tam něco vyřídit a hned na mě vybafnou důchodové spoření, pojištění, další spoření. Nabídky v korespondencích a ták. Už jsem zbytečně platil. Nevím proč bych měl platit znovu a stát se někomu rukojmím. Ať si ty svoje výhodné půjčky a jiné produkty strčí do řiti.