Miroslavst

Nechali jste se očkovat?

Nechali jste se očkovat proti prasečí chřipce? Tak přeji dobrou noc.
Co na to říkáte?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/209905-cast-lidi-ockovana-vakcinou-proti-praseci-chripce-trpi-zachvaty-spanku.html

Nejlepší odpověď
aramah

Nenechala a jak koukám udělala jsem dobře.Apsolutně nechápu co se děje? Copak to neměli prověřeno? hrůza já tomu fakt už nerozumím.

Další odpovědi
ReHu

Teď jsem to dávala do diskuze u mé předešlé otázky týkající se těchto vakcín.
A to nevíme, co se vyvalí na dalších pár týdnů.
A…nenechala a ani jsem o tom neuvažovala.

9 řemesel

Ne , nenechal.Chro,chro,c­hrochtám radostí.

panenka

Nejsem očkovaná protí prasečí chřipce

quentos

nenechal; něco podobného se dalo čekat, vedlejší účinky zjevně nebyly podrobně prozkoumány, ale hlavně hurá s tím na trh…

anonym

očkovat jsem se nenechala a možmá proto nemůžu spát

flodur

Přece nedopadnu třeba takto:
http://kotanec­.wsn.cz/image/404/30483­_vyleceny_z_pra­seci_chripky.jpg

vecernice

Nenechla a ani neznám osobně nikoho,kdo by to udělal.Jen jeden známej trpí narkolepsí,tak že by lhal?