nechali jste se někdy napálit?

provedl vám někdo klukovinu nebo vydařený žert?smáli jste se tomu a oplatili nebo vás to naštalo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Je to už několik roků. V zaměstnání jsme 4 společně sázeli sportku. Tehdy měl tiket 2 části, jedna se odevzdávala ve sběrně a druhá zůstávala jako doklad. Kolega podal tiket, ale v jednom sloupku, ve spodní části tiketu omylem nezaškrtl čísla. Ve sběrně si toho nevšimli. V pondělí jsem přišla s dotazem - Jako obvykle? Zase nic? Potěšila mě odpověď. Máme první v první tahu. Nevěřila jsem, ale co je psané, to je dané. Srovnávala tiket se zveřejněnými čísly. Vše v pořádku. Už jsem plánovala, co si koupím. Jenže moje radost trvala 24 hodin - tehdy mě kolega sdělil, co se stalo a že využil nepozornosti úřednici, dopsal do prázdného sloupku vítězná čísla ... Byla jsem trochu naštvaná, ale pak jsem se všichni zasmáli a uvědomili si, že se štěstí ještě neunavilo. Ale asi za 14 dní jsme vyhráli, sice ne první, ale asi třetí pořadí.

Občas si na to vzpomeneme.

Zlatý

V práci neurážlivé napálenie máme bežné, je to akýsi relax, uvolnenie. Snažíme sa to aj tak brať. Ale zažila som také niečo aj mimo práce.

Malá ukážka "podrazu v divadle": beží hra, vrcholí napätie a... odrazu sa herec pootočí a plecia sa mu začínajú natriasať. Určite mu niekto niečo práve vtedy "vyviedol".

ne nikomu jsem to zatím neoplatil

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.