Avatar uživatele
anonym

nechali jste se někdy napálit?

provedl vám někdo klukovinu nebo vydařený žert?smáli jste se tomu a oplatili nebo vás to naštalo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, Miroslavst, vagra, rynek878 před 4841 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
annas

Je to už několik roků. V zaměstnání jsme 4 společně sázeli sportku. Tehdy měl tiket 2 části, jedna se odevzdávala ve sběrně a druhá zůstávala jako doklad. Kolega podal tiket, ale v jednom sloupku, ve spodní části tiketu omylem nezaškrtl čísla. Ve sběrně si toho nevšimli. V pondělí jsem přišla s dotazem – Jako obvykle? Zase nic? Potěšila mě odpověď. Máme první v první tahu. Nevěřila jsem, ale co je psané, to je dané. Srovnávala tiket se zveřejněnými čísly. Vše v pořádku. Už jsem plánovala, co si koupím. Jenže moje radost trvala 24 hodin – tehdy mě kolega sdělil, co se stalo a že využil nepozornosti úřednici, dopsal do prázdného sloupku vítězná čísla … Byla jsem trochu naštvaná, ale pak jsem se všichni zasmáli a uvědomili si, že se štěstí ještě neunavilo. Ale asi za 14 dní jsme vyhráli, sice ne první, ale asi třetí pořadí.

Občas si na to vzpomeneme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

V práci neurážlivé napálenie máme bežné, je to akýsi relax, uvolnenie. Snažíme sa to aj tak brať. Ale zažila som také niečo aj mimo práce.

Malá ukážka „podrazu v divadle“: beží hra, vrcholí napätie a… odrazu sa herec pootočí a plecia sa mu začínajú natriasať. Určite mu niekto niečo práve vtedy „vyviedol“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
glass

ne nikomu jsem to zatím neoplatil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek