Jose1f

Nechali jste se nachytat?

Jedna internetová stránka nabízí TEST pro zjištění inteligence. Když si nedáte pozor a odpovídáte na otázky, nakonec jste vyzváni, abyste zaslali SMS. Zpětně prý potom dostanete kód, ten vložíte do kolonky a dozvíte se výsledek testu, čili jaké máte IQ. Chyták je v tom, že za tuto SMS zaplatíte 99.- Kč. Tato informace je ale napsaná malými písmenky až úplně dole. Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Bolaku, Bolaku! Já si toho všiml, já jsem prošel, ale neznám výsledek.

Nejlepší odpověď
bolak

Myslím že v tom je právě ten test inteligence.

A ty jsi zřejmě neprošel… :)

Další odpovědi
anonym

Na zjištění, že mám v hlavě (…) nepotřebuji platit bez mála sto korun. Jinak nachytat jsem se (zatím) na nic nenechala. Dávám si pozor.

Drap

Většinou se tomu ve světěříká podvod. U nás je to poměrně častý způsob podnikání. On se skoro vždy někdo nachytá.A podle zákona je vše v naprostém pořádku.
Zatím jsem nenaletěl.

arygnoc

prešiel som.
stránku som zavrel, sms neodoslal.

som naučený platiť u kasy, keď mám zbožie v taške.
nikdy dopredu.

Ivana85

jojooooo :D

bolak

Tak pokud si prošel, tak výsledek je snad zřejmý…IQ pozitivní.

Co bys chtěl ještě víc? :)