Avatar uživatele
Anikitos

Nechali byste si zdát o čem chcete, kdybyste měli tu možnost?

Chtěli byste mít tu moc že, až usnete, mohli byste si nechat snít o čemkoli, co by vás jen napadlo, po tak dlouhou dobu jakou si sami zvolíte? V tomto snu byste mohli zažít jakákoli potěšení všeho druhu a splnili si naprosto všechny své sny.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Henry1660 před 2807 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Ne

Sen je strata času využiteľného na skutočný oddychový spánok. Snažím sa priestor medzi zavretím očí a skutočným hlbokým spánkom skrátiť na minimálny čas. Ale regulované snívanie, vyberať si sny z katalógu… no, mnohí snívajú s otvorenými očami aj celý deň, sluchátka na ušiach, oči prilepené v mobile…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jiné

Částečně jdou sny částečně plánovat předem. Dost často si nechávám zdát příjemné věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WoIfy

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano

Ano. Nechal bych si zdát o RPG hrách, o tom, že jsem na dovolené a o jiných slastech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adamos00

Jiné

Když budu chtit tak muzu, ale nechci lepsi je prekvapeni

Upravil/a: Adamos00

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ano

Ano, a taky to dělám. Jmenuje se to lucidní snění.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lucidn%C3%AD_sn%C­4%9Bn%C3%AD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Adamos00

Dubraro – LD sny umim ale nechci je pouzivat, ale mam pocit ze je muzes pouze ovladat a ne aby si v nevedomi naridil o cem chces sny.

před 2806 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anikitos

Já sám za sebe musím říct, že bych si tohle nepřál. Řekněme, že bych si opravdu mohl nechat zdát o čemkoli bych chtěl, třeba i několik let. No poté, co bych se probudil, po spoustě krásně prosněných letech, by mi došlo, že v životě na každé chvíli, v onen přítomný okamžik, je nejlepší právě to, že nevím co můžu očekávat a co mě může překvapit – žít sen, který nemám pod kontrolou-Sen o životě.
A ještě krom toho je vše překrásné díky dočasnosti – nic netrvá věčně, a proto bychom se na tyto okamžiky v životě měli zaměřit a začít je skutečně žít.

před 2807 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek