Anikitos

Nechali byste si zdát o čem chcete, kdybyste měli tu možnost?

Chtěli byste mít tu moc že, až usnete, mohli byste si nechat snít o čemkoli, co by vás jen napadlo, po tak dlouhou dobu jakou si sami zvolíte? V tomto snu byste mohli zažít jakákoli potěšení všeho druhu a splnili si naprosto všechny své sny.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

Ne

Sen je strata času využiteľného na skutočný oddychový spánok. Snažím sa priestor medzi zavretím očí a skutočným hlbokým spánkom skrátiť na minimálny čas. Ale regulované snívanie, vyberať si sny z katalógu… no, mnohí snívajú s otvorenými očami aj celý deň, sluchátka na ušiach, oči prilepené v mobile…

Drap

Jiné

Částečně jdou sny částečně plánovat předem. Dost často si nechávám zdát příjemné věci.

WoIfy

Ano

Rokio

Ano

Ano. Nechal bych si zdát o RPG hrách, o tom, že jsem na dovolené a o jiných slastech.

Adamos00

Jiné

Když budu chtit tak muzu, ale nechci lepsi je prekvapeni

dubraro

Ano

Ano, a taky to dělám. Jmenuje se to lucidní snění.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lucidn%C3%AD_sn%C­4%9Bn%C3%AD

Adamos00

Dubraro – LD sny umim ale nechci je pouzivat, ale mam pocit ze je muzes pouze ovladat a ne aby si v nevedomi naridil o cem chces sny.

Anikitos

Já sám za sebe musím říct, že bych si tohle nepřál. Řekněme, že bych si opravdu mohl nechat zdát o čemkoli bych chtěl, třeba i několik let. No poté, co bych se probudil, po spoustě krásně prosněných letech, by mi došlo, že v životě na každé chvíli, v onen přítomný okamžik, je nejlepší právě to, že nevím co můžu očekávat a co mě může překvapit – žít sen, který nemám pod kontrolou-Sen o životě.
A ještě krom toho je vše překrásné díky dočasnosti – nic netrvá věčně, a proto bychom se na tyto okamžiky v životě měli zaměřit a začít je skutečně žít.