UltraFan

Nechali byste si někam vytetovat jméno své lásky?

Děkuji za každé odpovědi 🙂 Za mě asi ne. Nechal bych si třeba na ruku malým písmem vytetovat datum jejího narození nebo datum začátku našeho vztahu, ale jméno asi ne 😉

Jak to máte vy? 🙂

Užívejte středy. Všem školákům přeji zítra hezké známky na pololetním vysvědčení 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Ne

Ne, nejsem příznivcem kérek…
Ale pokud bych někdy změnil mínění, určitě bych si nenechal vytetovat nic konkrétního – přece nebudu spolu s babou měnit i kůžu??!
😉

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ne

Nenechala bych si udělat žádný tetování.
A dík, už aby to zkouškový bylo za mnou… :D

Mc Merkurion

Ne

… k čemu? měl jsem ji v občance (teď nevim,jestli se to tam teď taky píše,ale asi jo),a abych chodil pokérovanej a musel s ní bejt jen kvůli tomu,protože co budu dělat s kérkou,až se rozejdem,tak na to sem už dost starej …

Agneta

Ne

V žádném případě. Ať si ta jejich móda zůstane tam, odkud pochází – ve vězení:DD

Šidlo

Ne

nie, a keby mi to urobila tá láska, zvažujem rozchod

závislosť na symboloch, sklon k patetickým gestám, sebapoškodzova­nie…nie sú ideálne ingrediencie na zdravý vzťah

mojitek

Ne

Ne. To bych už byl pokérovanej totálně celej

brillant

Ne

Nejsem příznivcem tetování.

Lurius

Ne

Ne, nevidim na tom nic moc romantickýho

chachar1922

Ano

Moje láska budou jednou mé děti a to si vytetovat nechám určitě.
A ta aktuální je můj první pes a to přemýšlím, že si něco s ním spojené nechám udělat.

Danina65

Ano

Měla jsem zálusk na maličkaté, bílé. Nebylo to jméno ani datum. Než jsem se rozhoupala, mám bez, ředěné nedělají. 🙂

anonym

Ne

Nevykérovali mě ho nikam,i když jsem zálusk měl,ale zaplat za to,že ho tam nemám.

Dismas

Ne

Za týden to už nemusí být má láska a co pak s tím?

marci1

Ne

Ani lásky, ani nic jiného. Potom by mě nevzali k Policii. 🙂

Front

Ne

NelieM

Ne

Tetování sice mám, ale jméno, iniciály ani datum narození / poznání partnera bych si určitě vytetovat nenechala, nejsem hloupá :D Všichni víme jak to v dnešní době chodí.

tizzynka

Ne

Lamalam

Ne

Kepler

Nikdy jsem to nedělal, jinak bych dneska vypadal jako noviny.

UltraFan

😁

UltraFan

Gecco, díky za super odpověď 🙂 … palec nahoru ti dát nemůžu .. prej jsi už obdržel maximální počet hodnocení -_- :D

gecco

😉
Jo jo – mám dojem, že ty taky…
😉