CokoLada12

Jak oznámit rodičům, že jsem si ve svých 14 letech nechal udělat tetování?

Dobrý den, asi před týdnem sem si nechal s mojí přítelkyní udělat tetování… Ale bohužel o tom rodiče nevědí a je trochu větší, takže to asi brzo zjistí… jak jim to mám oznámit? Asi by mě zabili… nebo nevíte, jak ho třeba skrýt? (je na pravé půlce ramene)… A asi to nejlepší na tom je, že tam mám v tom tetování malým, skoro neznatelným písmem napsáno ANETA…(jméno mé holky).

Coko – 14let

Nejlepší odpověď
anonym

Taková krávovina, aspoň to jméno kdyby tam nebylo, za chvíli se s ní rozejdeš a tohle bude navždy na tvým rameni. To jak vysvětlíš svojí budoucí? No nedá se s tím dělat nic, na vymazání zapomeň, na to nemáš, nezbývá, než to říct vašim, někdy…nějak..co já vim, až bude dobrá nálada. Poraď se s tím tatérem, nebo jak se tomu mazalovi říká, jestli aspoň to jméno nejde nějak zakamuflovat. Jak se vůbec mohlo stát, že ti to klidně vytetovali? Copak k tomu nepotřebuješ občanku?

Další odpovědi
klumprt

Oni tě nezabijou a kdyby náhodou jo, tak to možná z hlediska evoluce … no radši nebudu už nic říkat 🙂

Larissa

Cokoli přijde, přijmi jako chlap. Když sis dobrovolně nechal vrážet hodinu jehlu do kůže, nějakou facku snad přežiješ. Spíš se těš na masakr tvé budoucí, pokud se z Anet nestane tvá nevěsta…
Nebo odteďka už choď jen s Anetami lol

anonym

když dokážeš dělat takové věci, tak se k tomu postav čelem a ne vymýšlet, jak to kamuflovat.
nikdy bych si nenechal vytetovat jméno mé holky

marci1

No, teď máš tak dvě možnosti:

  1. Jít za tatérem, ať Ti s tím něco udělá.
  2. Přiznat se rodičům, protože až by tetování zahlédli, bylo by hůře. „Cení“ se přiznání. 🙂

anonym

CokoLada12

Sem na tom stejně, taky všechno hrotí, třeba když jsme jeli posledně někam tak celý auto obložil dekama protože jel pes s námi… je to hrozný psycho… jen něco udělám špatně a hned řve.. :(

Tak zajdi za tattérem a on ti to za minutu přečmárá a nikdo nic nepozná…

Mc Merkurion

tak sis to měl nechat vytetovat někam,kam ti rodiče určitě čumět nebudou >>> jinak za mě? blbost na entou,láska se dokazuje jinak…

redy

Měl si se zeptat – nezeptal, a tak jim to řekni. A hotovo.

Víc věcí bylo jinak, teď je teď. A věci se měněj, kerka je fajn, hlavně že sis to nechal udělat u odborníka, a ne u nějakýho pofiderního blba. 🙂

gumiczud

24.12. vyskoč z postele, utíkej za rodiči a křič že zázraky se dějí a ukaž jim to tetování. Jestli jsou na tom stejně jako ty uvěří ti to.

arachis

No nazdar,jako rodič si to snažím představit…Tak doufej, že nezažalují tatera. A zkus na to jít obklikou,t řeba se jich zeptej,j estli oni někdy v pubertě neudělali něco neuváženého, ale co se jim tenkrát zdálo jako správná věc a pak uvidíš,j estli to bude ta pravá chvíle na „s pravdou ven“. Držím palce. Docela by mě pak zajímalo, jak to dopadlo, jestli se ti bude chtít,tak mi to písni do zprávy.

Mc Merkurion

…tady v diskuzi si člověk bez fantazie nepočte…

anonym

Tady si nepočte nikdo, všechno se maže, nějakej špína bonzák:-) Už ani o tetování se nesmí psát

gecco

Teda – včil jsem ´zavítal´ – ale takováhle cenzura je vážně trochu silný kafe!!!
___
Admine??

redy

Agneto: Nejsem prostituka, ani vězeň, ani se nikam nezařazuji.
Naštěstí je to každýho věc, nechápu to, zhnusení, od některých z vás…
A když se mi to jednou nebude líbit není problém si ho nechat odstranit. Ale já spíš uvažuju o další kerce…

anonym

redy, mám stejný názor, jako ty

Drap

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Drap, myslím že to není důvod k zabití. Ani nechci domejšlet kdyby si dal šluka travky. To by ho museli při nejmenším ztáhnout z kůže ☹

Mc Merkurion

po travce mu bude max blbě a se z toho vyspí,todle má na furt…

redy

Takže podle tebe je lepší hulit?
Bych neřekla.

Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

nejen znakem dobrovolným,ale se tak cejchovali…

redy

CokoLada12

Njn :D BYLO!

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

gecco tak ti teda díky 🙂

gecco

Redy – kde máš tetování a jaký??
😉

CokoLada12

Ze zadu na ramen…

redy

gecco jen maličký, tam ze zadu někde dole, no trochu dolejc 🙂

anonym

To ne, většinou s tebou gecco docela souhlasím, ale tohle ne

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

No to jo, v tomhle věku je to hotová pitomost, ale já myslela tetování, jako takové

Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Sambo – já si i o tetování jako takovém nemyslím nic pozitivního…
😉
Pokládám to za víceméně ´sebepoškozování´ s tím, že estetická funkce je velmi sporná – těsně po vyhotovení možná, ale za pár let, se změnami tonu pokožky, spíše negativní…
😉

Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Samba 🙂ok.

anonym

Proč mi smazali, co jsem napsala? To nebylo hanlivé, ani nijak pobuřující, to se tady nesmí psát co si myslím už ani v diskuzi? To je zas komunismus, nebo co jako hergot????Někdo začne pindat o nevhodnosti tetování a v tu ránu se bude mazat všechno od všech s jiným názorem? Pak naco se sem teda píše, vždyť je to diskuze k diskutování!!! K

anonym

Proč mi smazali, co jsem napsala? To nebylo hanlivé, ani nijak pobuřující, to se tady nesmí psát co si myslím už ani v diskuzi? To je zas komunismus, nebo co jako hergot????Někdo začne pindat o nevhodnosti tetování a v tu ránu se bude mazat všechno od všech s jiným názorem? Pak naco se sem teda píše, vždyť je to diskuze k diskutování!!! K

anonym

A teď se to ke všemu samo odpálilo,…ještě jsem chtěla napsat, že když napíšu o tomhle mazání dotaz adminovi, tak mi ani neodpoví, tak jako už tolikrát. Kdykoliv mu napíšu, ignoruje a už mě to štve.Co si hergot myslí??? Už mě to nebaví.

CokoLada12

Ano, popisuji že je to jméno opravdu malém písmem napsané (tatter mi řekl že až se s ní rozejdu :D (což snad nehrozí <3)-(už s ní chodím 2roky) tak tam mám přijít a on mi to za 1min přečmárá a nikdo nic nepozná. Tetování je v dnešní době legální již od 14 let… :)

http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/94007/novy-obcansky-zakonik-tetovani-bez-souhlasu-rodicu-od-14-let.html

AmazedWolf

Příspěvek smazán administrátorem.