Kepler

Nechal jsem se trochu inspirovat od Founda ve smyslu záměny cukru a soli. Která jiná pro vás byla nejhorší?

Copak o to, taky jsem si už nalil Jar na pánev místo oleje. Znám i případ, že kolega v nemocnici se napil louhu do baterek z petky od minerálky. Následky hrozné. Může to ale být i humorné. Můj vlastní synáček jednou hasil táboráček benzínem. Dost dlouho měl přezdívku Terminátor, ale zůstal v pohodě.

Nejlepší odpověď
jáára

No chtěl sem dolejt olej na pánev, kde sem něco smažil. Byl to ocet a trošku to hořelo…

Další odpovědi
anonym

Jé je. Takových jsem už zažil.Třeba jsem si opékal kabanos na zcukernatělém medu(záměna sádla). Libá vůně karamelu se z kuchyně linula. Nebo:Přišel jsem na návštěvu v době,kdy paní domu vařila oběd.Ptala se,jestli si dám kávu.Neodmítnul jsem.Káva na stole,dal jsem si dvě kostky cukru,zamíchám,ochut­nám a ta chuť-odporná.Cítil jsem tam sůl.Abych neurazil,po malých doušcích jsem kávu usrkával.No hnus.Hostitelka ale poznala,že něco není v pořádku a tak jsem ji to řekl.Klepla se do čela a povídá-jsem to husa,já vám kávu zalila vřelou vodou,ve které jsem chtěla uvařit nudle.

RyuzakiKate

Dvakrát jsem se stala takovou obětí mamčiny nepozornosti, jednou jsem si ráno usrkla slaného čaje a jedno odpoledne jsem si chtěla ohřát již připravené ovocné knedlíky, ale místo cukru byly posypaný solí… Přišla mi to strašná škoda vyhodit, tak jsem se to snažila dorovnat cukrem, protože jsem měla hlad, ale nic moc :)
Příteli se nedávno povedlo si do smaženice místo mletý papriky hodit mletou skořici. A jak se stává, že kolikrát tyto omyly pak vedou k závratnému objevu (viz penicilin, aspartam), tak tohle prý ten případ nebyl.
Jinak mně samotný se asi nic takovýho zatím nepřihodilo, vždycky se dokážu včas zarazit a všecko tisíckrát kontroluju.