pusinka50

Nečetli jste nebo nevíte náhodou někdo, proč nehraje již Charlie Sheen v seriálu „Dva a půl chlapa“ ? Two and half man?

Odešel sám nebo ho produkce vyšoupla?
V seriálu zničehonic zemře následkem srážky s vlakem.

Musím říct, že mi jeho vtipné repliky dost chybí a role Ashtona Kutchera za ním silně pokulhává.

Nejlepší odpověď
marci1

Také mi tam chybí. Charlie Sheen má už léta problémy s alkoholem a drogami. Filmoví a televizní tvůrci to dlouho tolerovali pro jeho nesporný talent. Herec byl několikrát v léčebně, ale bez úspěchu.
Studiu došla trpělivost v okamžiku, kdy herec veřejně urazil producenta Chucka Lorreho. ☹

http://revue.id­nes.cz/charlie-sheen-dostal-vypoved-ze-serialu-dva-a-pul-chlapa-pje-/lidicky.aspx?c=A110308­_102305_lidic­ky_nh

Další odpovědi
Awe

Jako herce ho mám rád a v seriálu byl excelentní,ale jako člověka bych ho asi zabil. Není tajemstvím že jeho život je velice podobný tomu v seriálu dva a půl chlapa. Sukničkář neustále pod vlivem alkoholu a převážně kokainu. Na ulicích se dá sehnat crack i pod názvem „sheen“. I na natáčení seriálu chodil pod vlivem a některé scény se točili Xkrát. Takže můj názor že prostě tvůrcům seriálu došla trpělivost.

gecco

Někde jsem kdysi četl, že skončil proto, že měl příliš vysoké nároky (a asi si nedovedl představit, že se s ním produkce rozloučí – mocka si ´foukal´).
😉

pusinka50

Tak takhle je to tedy, škoda ho, je to výborný herec. Díky ti marci za ten článek, dám ti nominaci za vyčerpávající informace:-).
gecco: bohužel už máš dnes vyčerpáno, nemůžu ti dát paleček za snahu odpovědět.

Mám naštěstí všechny díly stažené v NTB, tak si je mohu postupně a opakovaně pouštět, protože ty jeho hlody se rychle zapomenou.:-) Škoda ho:-( Oni snad vyměnili i scénáristu nebo co, že už seriál není ani z 50% tak řízně vtipný.:-( Ani nevím, jestli ho budu dál sledovat:-(

gecco

Pusinko – palce nepalce…
😉

marci1

Ty nové díly už nesleduji. Na „Smíchově“ dávají ještě ty staré, tak se někdy dívám. Všechno jednou skončí. 🙂