Zlatý

Nebylo by to porušení zákona o veřejných zakázkách,kdyby mi dal starosta zakázku na webovou prezentaci městského bazénu?

Čistě teoreticky: Mohl by starosta nebo primátor nějakého města přijít ke mě domů a dát mi veřeunou zakázku na vytvoření webu městského plaveckého bazénu, aníž by tím byl porušen zákon o veřejných zakázkách?

Jak je to s veřejnými zakázkami malého rozsahu?
Doplňuji:
To vím, že se veřejná zakázka musí vyhlásit, ale u malého rozsahu prý nejsou pravidla tak přísná.

Prý se veřejné zakázky "rozdělují", aby se nepřesáhl finanční limit, tuším že jsou to 2 mega a nemusela se výběrovka dělat

Odpovědi:

Michale, starosta a k Tobě domů?
Jako kamarád snad, ale veřejné zakázky se musí "vyhlašovat" a ne "nosit" Michalovi Kolemu domů.
To už zase tu lepší republiku nevybudujeme. Aby to čert vzal, a tak se to po ránu hezky rozvíjelo s tím bagrem....
Doplňuji:
Taky je mi jasné, že to není otázka vědomostní, ale řečnická. Michale, dobře víš, že Češi jsou národ nadmíru důmyslný, pokud jde o vymýšlení různých zkratek, obcházení zákonů a zákazů atd.

Představa je to hezká a docela bych Ti přála, aby se Ti vyplnila. Určitě bys odprezentovat krásný bazén a bylo by tu aspoň něco slušného pro lidi. Jen bych byla opatrná na ten kontakt v soukromí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.