Nebylo by levnější místo kopírování na papír to naskenovat do informačního systému a pracovat s dokumentem digitálně?

Popř. občanovi jej poslat na mail nebo do datové schránky?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/155700-lide-se-dockaji-levnejsich-kopii-z-urednich-spisu/

Nejlepší odpověď
Pájo

Bylo, ale papír je papír. To, že si na něm úřad mastí kapsu..je ten problém.

Další odpovědi
arygnoc

bylo.

lexx

Jenomže to živí další a další jinak nezaměstnatelné ouřady.

terry

Jako, že bychom všichni s sebou pořád a všude nosili příslušné přístroje, abychom měli tu příslušnou kopii A4 vždy po ruce?

Mají všichni, třeba i 70-ti, 80-ti letí občané, nebo nemocní, v důchoďácích, LDN apod, k ruce email.schránky?