Michal Kole

Nebylo by lepší pro nestrannost odpovědi, kdyby se zobrazila jen otázka a nebyl by u ní uveden nick a avatar ?

Když otázku položím já, tak většina do mě začne rýt a jiným odpoví na podobnou otázku zcela jiným tónem.

Já se snažím každému odpovídat s nadlehem a nestraně bez ohledu k sympatiím k tazateli.

Nejlepší odpověď
www

Svoji fotku tam přece mít nemusíš, sám sis ji tam dal!
Ale i když ji změníš, tebe podle často velmi hloupých otázek pozná každý jen trochu zkušenější uživatel. 😉

Další odpovědi
quentos

Nebylo – on se tazatel stejně pozná podle stylu vyjadřování a charakteru otázek.

Bedy

Nebylo, protože každý má svůj „rukopis“, styl psaní. Člověk, který řeší opravdové hlouposti jako například mě teď dostala otázka, proč pořádek kolem volebních komisí nehlídají členové volební komise, ale policie, tak ten oligofrenik, o kterém píši, který zakládá podobné hloupé dotazy, se pozná i kdyby tam neměl ani avatar ani uživatelské jméno.

Je to prostě tak.

badisko

kazdej by to poznal .....a idyz se snazim o totez proste mi to obcas ujede nemuzu milovat vsechny…

Sůwa

U odpovědí je to pro mne jedno, já si mnoha tvých odpovědí velice vážím. Otázky možná pokládáš svérázné, ale zas tu nikomu neubližuješ. Komu to vadí, ať je nečte…

Fienir

A není to jedno, stejně tě každý pozná xD (a to nemusíš psát o plavání)

ReHu

Nebylo by to nic platné.
Většina už pozná tazatele podle otázky.
Tak, jako ty se asi nikdo neptá.

Funna

nebylo…a jestli narážíš na první příspěvek od Bedyho…tak ho asi točí to, že tu zpíváš pořád stejnou písničku…ostatní 2 odpovědi nijak útočné nebyly…
a pokud mám být upřímná…pokud bych byla já zaměstnavatel, tak si také místo tebe vyberu někoho jiného…pro tebe to možná není důležité možná a nepřikládáš tomu žádný důraz…ale při pohovoru, kdy tě dotyčný má možnost hodnotit hlavně podle vzhledu je první dojem (ten si člověk udělí za první 3s) ten nejdůležitější…jes­tli je tvoje fotka aktuální, tak se hlas někam k lesákům, tam máš možná šanci…a to nejsem povrchní, je mi celkem jedno,co si o mém vzhledu myslí ostatní…jen konstatuju obecný fakt, aby sis to uvědomil i ty…

Elk

Dobrý nápad! Například takový Michal Kole by nemusel mít zde uvedeno ani jméno a ani fotografii a spousta lidí by stejně věděla, kdo sem dává kraviny.

alexandra

Náhodou,když položíš normální otázku,tak do Tebe nikdo nereje,a jinak to musíš brát ze srandy,když se ptáš na kraviny,tak musíš s kravinama počítat.Ale aspoň je tu s Tebou sranda.Vždyť tomu komu lezeš na nervy,tak nemusí Tvoje otázky ani otevírat.

johana 56

Bohužel žijeme v době,kdy nick (popř.jméno ) ovlivňuje okolí.Ale i každý rýč má svou životnost a kdo jinému jámu kope…Není dobré ztrácet vlastní identitu jen proto,co si o mně myslí ostatní.

anonym

no to ne , Michale ! to by jste mi v tom tady udelal peknej curbes ..
nezapomente , ze ja ( a jeste tu mam par kamosu a kamosek ) – to jsme my,co bodujeme podle nicku, v zadnem pripade ne podle kvality otazek a odpovedi .., a jakpak by jsme to pak asi poznali ?? vy popleto jeden !!
a jako " ukazku " vam dam ted 5 hvezdicek .. ( ja totiz dobodovavam ve dne , ne v noci jako ostatni . ja v noci radsi spim. :( -iv-

Andělé

🙂

anonym

no , vy opicko .. kdepak se porad toulate ?!! :p
jakpak to mam asi sama stihat to dobodovavani ?? !
ja jsem tady na to chudera sama , ostatni jsou v parte !!
:( -iv-

Andělé

Moje milá -iv-II. 🙂,
no já furt běhám někde po pralesích,ale včera jsem byla u zubaře,tam chodím teda nejraději ☹. Měla jsem přijít před rokem,ale tentokrát jsem zabloudila a došla jsem tam až včera. Pí.dr.se na mně vždy vyřádila bez injekce,ale poprvé jsem si o ni už řekla,nešetři­la,píchla mi rovnou dvě a zpravila dva zuby.Byla jsem tak šťastná,že to nebolelo,za to doma mi natekla levá tvář,zmodrala,vy­padám,jakoby mě tam zmlátili.:-((( Ani nadávat dětem mi nejde,mám stále pusu zavřenou,jak se nadechnu,že jim něco řeknu,bolí to a nemůžu ji otevřít. Nemůžu sis nikým popovídat,tak jsem přišla „hodit řeč za vámi“…:-)))
Hned se vrhnu na to dobodování,přece Vás v tom samotnou nenechám a partičku společně porazíme,néééé?:-D

anonym

a ted si vemte, jak vypadate dneska vy .., od toho vcerejsiho zubare .., tak ja tak vypadam celej rok i bez toho zubare !! ;(
P.S. hlavne nepoplette nicky !! :)

Andělé

😁))))), věřte,že nikkdo nemůže vypadat hůř než já.:-D -iv-,já tak budu vypadat už asi nadosmrti:-(
Modrá stále září,jakoby mě vyprali v Perwolu. Do nicku si dám modrého křečka.:-)

johana 56

Rovněž zdravím a vítám vzácnou náštěvu.
Ta modrá se zbarví trochu do zelenožluta a zmizí to.Znám to,zuby jsou prevíti.

Andělé

Jééé,Johanko 56 🙂,děkuju moc za krásné a milé přivítání.:-)
To budu tedy hýřit barvami:-),ale hl.,že to zmizí.Zuby jsou opravdu pořádní prevíti,já s nimi mám problém od druhého porodu,tj.7 let.
Jak se jinak daří Johanko:-)

johana 56

Andělé děkuji,mohlo by být lépe,,ale ujde to.Já si také kdysi užila,po zánětu okostnice jsem byla „zmalovaná“ skoro tři měsíce.Ať je to brzy dobré.místo mluvení m alespoň psát.

Andělé

Johanko,já si zrovna dnes říkala,že můžu být ráda,že nemám zánět okostnice,to prý hodně bolí a modřiny byly také? Jé,ty zuby umí nadělat paseku a ještě k tomu tři měsíce? Tak to muselo být hrozné.
Moc děkuju,snad to brzy bude dobré.:-) Ještěže můžu psát,tj.pravda. Jsem ráda,že i Vás jsem tu potkala. 🙂

johana 56

Andělé,přes trochu krušný a nelehký život jsem se naučila ostatní vnímat skutečně spíše srdíčkem.To,že nemám „vzdělání na úrovni“ nevnímám jako nedostatek,i o­byčejní lidé bývají upřímnější a vstřícnější.Vy jste jedna z těch, kde dobrota,úcta a přirozená schopnost vnímání ostatních prostě přitahuje.S paní -iv- bych se vždy ráda zapojila do do diskuze,ale mám obavy aby to nebrala jako drzost nebo vnucování.Umí rozesmát a potěšit smutnou dušičku tak jako Vy a proto oběma moc děkuji.

Andělé

Johanko:-),nesmírně Vám děkuju za překrásná slova,ze srdce mě dojaly…jsem zaskočená,ale moc mile:-),tj.od Vás pěkné,jste hodná…:-)
Vaše slova patří i Vám,jste milá,velmi dobrosrdečná,při­rozená,moudrá a laskavá dušička.
Johanko,Vy nevidíte? Pořád si říkám,jak mi to mohlo ujít…je mi to líto…:-(
Z celého srdce Vám moc přeju,aby Vás radost doprovázela celým životem,zasloužíte si to.
Já děkuju Vám:-)
S -iv- se nebojte kdykoliv zapojit do diskuze,právě naopak:-)…a věřte,že slova jako drzost a vnucování to -iv-brát nebude.:-)
Ještě jednou moc děkuju Johanko:-))

johana 56

…mně ani to psaní zase nejde,omlouvám se -„můžete“ se mi nějak srazilo…

Andělé

jé a já jsem si ani nevšimla…mně se taky lecco srazí…ale za to nemůžeme,to počítač si dělá co chce..:-D))))

johana 56

Příspěvek smazán administrátorem.

Andělé

Johanko,já vím,dělala jsem si sandu,to občas dělávám,jakože za nic nemůžu a tak…:-)
Ale tedˇ mi došlo…Johanko,Vy nevidíte? Proboha,jak to, že mi to ušlo? Jestli ano,jak zvládáte psaní na pc? Klobou dolů.....

johana 56

Ještě to není až tak úplně…ale preventivně je potřeba se připravovat…přesto je svět občas také krásný,pokud je v něm kapka humoru a dobré nálady..

anonym

johanko, tak v nejhorsim budeme chodit na skype !!
:) ale Andele si tam nepridame !
Ta by nas nepustila ke slovu !! :)

  • iv-

Andělé

  • iv-,no toto!!

No,momentálně vás nechám „povídat“ si až do hááléélůůjááá…moje levá pusinka mi to ještě nedovolí.:-(
Ale už pomalounku splaskává…:-))))

johana 56

Hezký večer -iv-.Děkuji za skvělý nápad.Ale Andělé bych nevylučovala,někdy se přímluva u Pána může hodit…hlavně poznat to lepší já.

Andělé

Johanko moje milá,Vy jste na mě tak hodná…:-)
Najdou se tu tací,už mě nechtějí…:-( 😁)))
To eknu…budu si u Pna na jednu tu zdejší stěžovat!
🙂

johana 56

Bude ta stížnost podána s úsměvem a řádně okolkovaná?Jinak nevím,nevím..

Andělé

Tak stížnost nebude,to si tu vyskakovalo moje levé nafouklé já a to už šlo spát. To pravé nenafouklé já to naší -iv- neudělá.:-)
Ale kde ji máme,nelekla se mě?:-)))
Halo,halóóóoó­oóo´o´o´ -iv-,kdepak jsme?:-))))

Andělé

jéžiš,ani psát mi už nejde.:-(
Za to může ta nateklá pusa! Vypafá to,jakoby mi vylámali skoro všechny zuby:-(
Chtěla jsem si postěžovat takto: To řeknu,budu si u Pána stěžovat!
🙂

Andělé

No to snad.....zase to blbne! Má tam být: vypadá to!

anonym

:) no, vzdyt to rikam , johanko ! ona Andele , ne ze by nas nepustila ke slovu, ona uz nas za chvili nepusti ani k tomu psani !!
a chce si jeste stezovat u Pana Boha ( to je nas zdejsi Dr. , ) .., no , ten s ni pekne vymete ! :)
za chvili jedu do Prahy , tak snad se tam s nim nepotkam ! :)

johana 56

Andělé určitě s tou stížností jen laškuje..to už by spravedlnost nebyla nikde…
Šťastnou cestu,Praha je sice velká,ale háhoda je blbec..Když tak překvapte pozváním na kávu nebo do cukrárny,třeba to bude příjemné posezení.

Andělé

Johanko,opět Vám moc děkuju:-)
Nojo,zalaškovala jsem si,s naší -iv- se dobře laškuje.
Jakpak se má zdejší pán?:-))

  • iv-,také přeju šastnou cestu,už vlastně zpáteční. Prosím,suverýnek by nebyl? Jsem skromná,stačí mi jen pražský orloj,děkuju.:-) Jo a příště se na mě usmívat!

🙂

johana 56

Andělé není zač,děkuji já.Co make up,dostává přirozenější barvu?Doufám,že už to tolik nebolí. A náš Pán?Snad počítá ovečky,nebo že by skutečně ta náhoda..?

Andělé

Johanko,moc děkuju za zeptání:-),make up to ani nevzal,ta modrá vůbec nejde překrýt,ale bledne,začíná jít lehce do zelenožlutomodra.:-(( No už otvírám trochu pusu a skoro nebolí. Čekají mě ještě 4 zuby,už se teda nemůžu dočkat:-(((((
Johanko,já mám dlouhé vedení,co by měla být ta skutečná náhoda?.....Tj­.ostuda co,mně než něco dojde.....:-( 🙂

  • iv- je ještě v Praze,nevíte?:-)))))

johana 56

Nevymlouvám se na počítač,vím že je to moje chyba,ale Brayliho se teprve musím učit.

annas

Andělé zdravím. Už jsem přivítání napsala u Dr.Banovy otázky. Snad je to návrat na delší dobu. Hned je veseleji…
Navíc iv nemá občas s kým diskutovat. 🙂

Andělé

Annas také ještě jednou moc ráda zdravím:-) Moc mě těší,že jsem vás tu obě „potkala“.:-)Moje levá polovina obličeje vypadá jako obě dohromady,asi to bude na dlouho,tak se tu ráda zdržím:-) Není tu nějaký plastik,že mi mě „opravil“?
Prosím,kdo je to ten Dr.Ban? V první chvíli jsem se strašně lekla,něco mi to připomnělo:-D Ale jak koukám,není to to,co si myslím,spíš bych řekla naopak,vypadá to dobře..:-D)))

anonym

mozna je to jeho druhe (lepsi ) ja. !
… ted asi to prvni horsi ja nebude rado,ze je jeho druhe lepsi ja ..no,to jsem cela ja ! vidite, jde to se mnou porad z kopce ! :)

Andělé

Ahááá. Hmmm,tak to první já tedˇ půjde po tom druhém já.
Ta moje levá polovina obličeje asi taky půjde po té pravé,má na ni pěknej vztek! Prý tj.diskriminace!