Avatar uživatele
dandan

Nebylo by lepší, kdyby se v restauracích a barech nekouřilo?

Doplňuji:
Dobrý to mi stačí, takže většina lidí tady jsou vydláci. Smrďte si v těch restauracích dál..Je mi z toho na blití..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Martina S., hanulka11 před 4795 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

v restauraci ať se nekouří, jíst z popelníku se mi taky nezamlouvá, i když jsem kuřák.

ale bary a hospody bych nechal kuřácké, resp. na volbě majitele.
Pokud si majitel myslí, že ho nekuřácka knajpa uživí, je to na něm.

Že to funguje v Irsku nebo někde jinde, je blud, vznikají tzv. kluby, na které sa zákazy nevztahují, některé mají přímo v názvu (a stanovách!) Kuřácky klub.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mucillinka

Dřív se kouřilo úplně všude a nikdo ani necek..Tak nevím, proč zrovna v týhle době se má řešit, kde si můžou kuřáci zakouřit!!Já osobně jsem kuřák a respektuji pravidla nekuřáků, jako např. nekouřit v nekuřáckém prostoru, na zastávce, nekouřim to nekuřákovi pod nos a pod..Tak proč nás vy nekuřáci nenecháte napokoji, at si sami kazíme zdraví a vyhazujeme peníze, které si vyděláme a netolerujete jednou vy nás??!!!!Jo a když musíte tak nutně chodit do restaurace, tak si vyberte takovou, kde na kuřáka nenarazíte, takové už taky jsou!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je mi to fuk,nechodím tak často,jisté je,že by asi měli prázdno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kafe bez cigarety pro mě neni kafe. Nikdy bych si ho nedal tam, kde se nekouří. Je to moje volba, nebo mám přestat pít kafe.?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Nebylo.Kdo nekouří,ať jde do cukrárny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jsem pro zákaz kouření na veřejnosti. nekouřím nepiji, nefetuji.

Bary, restaurace a hospody by byli primárně nekuřácké, ale majitel by MOHL zřídit prostor hermeticky uzavřený prostor pro kuřáky.

Dnes je to naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Stačilo by akorát v restauracích v době oběda.V hospodách a barech je mi to jedno.Od toho se tam chodí.Jinak mi vadí-a to už jsme tady řešili-když chodí kouřit v bytovkách na chodbu.Nebo bezohlednost,kdy si jeden kuřák zapálí na místě,kde otravuje spoustu jiných lidí.Kdyby nebyla ta bezohlednost,ne­musely by být zákazy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Co takhle,kdyby se tam prestalo chlastat?To by ti nevadilo?Chod do nekurackych hospod,je jich dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já bych byla pro nekouřit-kdo chce kouřit ,ať si smradí doma .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

To je otázka, kterou tady nevyřešíme, můžeme jen udělat anketu mezi uživateli odpovědí.cz.
Provozovatelé jsou pro kouření, protože vštšina zákazníků kouří. Nikdo ale neví, jestli kuřáctví je vlastnost typického návštěvníka nebo zakouřený prostor odrazuje nekuřáky od návštěvy. Jsem pro svobodné podnikání, ať si každý investor zařídí provozovnu pro takovou klientelu, která mu dá vydělat.
Osobně jsem nekuřák, zakouřené prostory mi vadí, hospody ale nenavštěvuji, takže i kdyby byly všechny nekuřácké, žádný zisk by ze mne neměly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
juie

Souhlasím,neboť nedávno jsme byli v restauraci a tam se kouřilo no asbych pravdu řekla moc příjemné to nebylo…a ve vlaku ta novinka též není dobrá,protože stejně je cítit ten kouř i v 2.půlce vagonu.je sice fakt,že chudáci kuřáci tu dlouhou dobu bez cigarety asi nemůžou vydržet,ale za1.tam můžou podpálit vlak a za 2.kuřáky fakticky nesnáším… :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kuřáci jsou chudáci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

NEBYLO!!! A buď tolerantnější. Choď si do nekuřáckých restaurací. Existujou. A když tam nebudeš sám, tak ti tam třeba ani nebudou zakazovat to tvoje blití…

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lola

Já bych kouření zakázala určitě. Mám astma a dost mě to obtěžuje!!! Jinak ty jsi odkud,že tam píšete místo vidláci-vydláci???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
roxy52

Tak se jdi ty vidláku vyblít a nepruď tady .A nauč se raději jaký se kde píše i (y).

před 4794 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek