Nebylo by dobré,kdyby komár místo krve…

… vysával tuk ?!

Nejlepší odpověď
badisko

tak to by u me …vyhladovel …

Další odpovědi
Layla

ne, přemnožili by se protože tak užitečné tvory by nikdo nezabíjel :D

iceT

Což o to,bylo by to hezké,mě by se to i líbilo,ale nelíbily by se mi komáří pupínky.Dneska jde odsát přebytečný tuk a napumpovat ho jinam.

frankie89

kdyby to tak bylo, tak bych si je pořídila jako domácí mazlíčky… 😁

Drap

Bylo, problém je ale v tom, že to komárům ještě nikdo neřekl.

hanulka11

A co by on z toho měl ? Bohužel tuk ho neuživí.Takže i zde jde kdyby stranou .:D:D:D
Víš co se říká – kdyby byly v pr… ryby , nemusely by být rybníky .

Rocker

Komáři by pak byli tlustý a nemohli by lítat:-)

Damiana

No, je vidět, že komár má víc rozumu než člověk. Ten do sebe tuk cpe dobrovolně, kdežto komárům už nejde ani tu krev…
http://m.youtu­be.com/watch?v=JIB­c6l1bMIM

anonym

Hanulko,tu nejde o komára,tu jde o otylé lidi a otázka byla brána s humorem. Viz: badisko