Avatar uživatele
hanny 2

Nebylo by dobré,kdyby admin.upozorňoval na otázky,které zde už byly položeny?

Dnes ráno jsem na to byla opět upozorněna jistou uživatelkou,a to u 3 otázek,které jsem večer položila.Myslím,že jsme se večer dobře bavili a nikdo neměl potřebu to rozebírat.Nechce se mě pořád zjišťovat,co se tady probíralo vloni!Souhlasili byste?
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi!
Pro Fidela:jedna otázka jde šoupnout do více kategorií najednou?Ani nevím,že to jde!A „vtipálci“ kteří zkouší ostatní mi nevadí,co ví jeden,nemusí vědět ostatní!Vy si nerad rozšiřujete obzory?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, tom004, SajmonModer, dědapetr před 4770 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Vůbec mi nevadí zda otázka tu už byla položena,vždyt jsou zde noví uživatelé a ti nevědí co tu bylo před rokem.Mohu říci jen to,že když se nějaká otázka opakuje,tak maximálně hodím odkaz na starší otázky aby si mohl nový uživatel přečíst něco na dané téma a nevyčítám mu to.Každý jsme přeci někdy začínali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Už jsem to tady psal několikrát. Mě je úplně jedno, že otázka už tady byla. Může se přeci na ni odpovědět znovu a jinak, třeba lépe, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Otázky se mohou opakovat,ale zároveň přibývají i uživatelé,pro které jsou nové. Takže,pro mne ať se klidně opakují. nové mohou být i odpovědi a možná i lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Obecně ne, spíše mi vadí uživatelé, kteří jednu otázku šoupnou do více kategorií najednou, což je zhovadilost. A potom „vtipálci“, kteří se ptají na něco, nač znají sami správnou odpověď nejlépe a zkouší ostatní uživatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mě to taktéž navádí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne!!! Viz výše!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No,mě je taky vcelku jedno kolikrát byla otázka položená,pokud je zajímavá,třeba o papírových penězích nebo jiná.

Před časem padaly x-krát za den otázky na Badoo nebo na mascarpone.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek