jendahun

Nebyla by tu možnost vylepšení…

Nebyla by tu nějaká možnost dávat i palce dolů?Mohlo by to být i zajímavé,ne?
Doplňuji:
Pro Aleshe: to já jenom tak,pro harmonii a rovnováhu,Jing – jang,každé plus musí mít i mínus.
S FB jsem definitivně skončil.Doufám.

Nejlepší odpověď
ten který je

Tento systém tu už jednou byl,později se to zrušilo.:-)

Další odpovědi
arygnoc

jejda, to by tady bylo válek!

už teď je to tady někdy hodně ostrý (kdy mi zmazal otázku/odpověď a podobně).

palce dolů radši ne.

briketka10

tak a teď bych snad i jeden dala :(
málem jsem Vás nepoznala :)
Doplňuji:
ja to na mě puč ! brejličky jsou fuč !

Alesh

Nebuď negativistický! 😉

Copak těch negativních věcí není i tak dost? Náhodou, mě se líbí, jen možnost vyjadřovat pozitivitu. Je mi úplně jasné, v co by se to tu zvrhlo, kdyby se tu mohli dávat i palce dolů … kdekdo by byl záporně zlatý, stříbrný, bronzový či pokročilý. 🙂

P.S. Kde máš svoje fejzbuk foto? 😉

venkovan

Proč ne.
Třeba potom bude za stříbrné a zlaté minus palce taky nějaká odměna. Například děravé triko (u chlapů na břiše), stříbrné boty bez podrážky apod.
No to abych už začal trénovat bosou chůzi.

anonym

Ja bych to take brala. 🙂
Beru odpovedi neco jako clovece nezlob se. 🙂
Me to tady silene bavi. Ta hra jako kocka s mysi. 🙂
Me to bavi " pozorovat " ty lidi . Koho kdo " muze " a koho " nemusi ".
Je tady videt spousta kladnych , ale i zapornych vlastnosti.
A u tech zapornych si vzdycky reknu : Proboha , a to se tady dela jeste ten clovek lepsim. !
U palecku se bavim uplne nejvice. 🙂
Vidim kdo nemusi me .. , tak ja pak skodolibe , pomstychtive , zlomyslne , – nemusim ani jeho. ! 🙂 A usmivam se pritom , jak ho preskakuji … no, co vam budu povidat : Jsem takove chodici zlo. !
( To byla pro vas ted trochu psychologie po ranu , aby vas nakopla .. hned vam vyskoci tlak. ! Vim , ze psychologii mate hodne rad . ! 🙂 :-p )

  • iv-

lexx

Tedy, vzato algebraicky, + a – se vzájemně vyruší, je to tak ? No a kladné je hodnocení když převažuje „nahoru“.

Rufus

Nechala bych to jak to je. Každá odpověď je individuální a je na tazateli, jak se mu líbí a jak ji ohodnotí a jak mu pomůže. Jiná dobře myšlená odpověď se nemusí využít, ale proč pro snahu dávat palce dolů? Jen by se nastolila řevnivost a začaly by se objevovat naschvály a podrazy a to není tady účelem, ne?