Rokio

Nebyl tento zákazník investor do vína?

Jeden muž si v supermarketu Kaufland kupoval deset lahví vína. Nebyl tento muž investor do vína? Tolik lahví nikdo vypít nemůže.

poznámka: Zeptat jsem se ho nemohl, protože jsem nakupoval se svým otcem.

Odpovědi
Drap

Určitě nebyl. Pokud by to byl investor do vína, tak by určitě nenakupoval v Kauflandu.

iceT

Víš co jsou to zásoby? Pán si pravděpodobně syslil na horší časy. A vypít tolik vína se taky dá, ale ne samozřejmě najednou.

Tondaotm

Třeba se nechystal pít sám.

Quimby

To ti otec zakazuje mluvit s cizími lidmi? Jinak třeba kupoval vínu na oslavu pro víc lidí.