Nebyl ten Praotec Čech opravdu cyp?!

Koukněte z okna. 🙂

Nejlepší odpověď
Funna

ne…zemětřesení skoro žádná…tsunami taky nehrozí, ani zaplavení území mořem taky nehrozí a být studnou Evropy (máme tu nejvíc vodních zdroju) taky není k zahození…a mimo jiné, když se podívám z okna, tak u nás teda neprší…

Další odpovědi
anonym

Nebyl, tuto kotlinu mám rád.

Drap

Nediv se mu. Byl to přece už jen starší člověk a když se dotrmácel se všemi až sem, tak byl rád, že si na chvíli sedne a trochu odpočine.
A to že prší, je jen dobře pro pole ,lesy a vodní zdroje.

vlk samotař

Je teplo – nadáváme
Je zima – nadáváme
Prší – nadáváme
Člověk je nejnespokojenější tvor na této planetě. (nekuřáci nadávají na kuřáky)

anonym

Praotec Čech, dej mu pánbůh věčnou slávu, byl vůl. Tolik pěkných míst na světě – a on pak se musel zastavit zrovna tam, kde se zastavil. a posadil nás mezi Němce a Rusy. Vůl.-Jan Masaryk...... takže cyp néé.

http://azcita­ty.cz/jan-masaryk/21098/#ix­zz2Lo4lcccv
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/search?q=ja­ro+je+u%C5%BE+za+ro­hem&hl=cs&qscrl=1&rlz=1T­4FDUM_csCZ480CZ480&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=S9wpUd­KaJ8OWtAaZpID­QCw&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&b­iw=1366&bih=589#im­grc=CjjJKLSH6sic­XM%3A%3BLu1iAt-94qFw8M%3Bhtt­p%253A%252F%252Fze­na-in.cz%252Fmedi­a%252F2012%252F03%252F22­%252FJaro..jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fze­na-in.cz%252Fcla­nek%252Fifulin­kaa-jaro-je-za-rohem%3B450%3B365

Zdroj: internet-citáty

badisko

koukam koukam je tak krasnej slunecnej den..zpivaj ptaci a pred domem kvetou narcisy no jo no… jaro uz je tu.....(Irsko)­.......a Jarek Nohavica ma nekdy tendenci prehanet ..;D

johana 56

Myslím že ne.Koukám z okna přímo na zasněžený! fotbalový stadion.Pobíhá tam za nějakou špinavou koulí asi 10–12 nadšenců v trenýrkách a podkolenkách.Ti jsou s volbou Praotce Čecha určitě spokojeni.

anonym

Tady včera chumelilo – krásně. Dnes je bílo a prodírá se sluníčko – taky krásně.
Barbakane, vyměň okno a bude po problému.
Pokud praotec Čech něco zvoral, tak si měl vybrat jiný národ. Ta naše holubičí povaha a věčná nabrblanost zas tak cennou devízou do života není.

Rocker

Venku je hezky,spousta sněhu,myslím že si Čech nevybral špatně.

radce

Vlku: … a kuřáci nadávají na nekuřáky! Třeba když si v oddělené restauraci parta nekuřáku sedne do kuřáckého oddělení, blokují tam místo a já si pak nemám kam sednout…

vlk samotař

radce: Člověk je nejnespokojenější tvor na této planetě.-snad sem to napsal jasně(mimochodem kouřím sice el.,ale kouřím)