ReHu

Nebude to lepší, když to už necháme plavat?Jsou přece lepší témata.

Nejlepší odpověď
pekynka

Ještě jednou se omlouvám,ale spratkovitost pondělí vůči dámě paní Annas se mi prostě nelíbila.Tím to uzavírám.

Další odpovědi
led

PLNE S VAMI SÚHLASÍM.
stále platí KOMU NIE JE ZHORA DANÉ, V APATIEKE NEKÚPI

martina1

Určitě souhlasím,jen jsem si neuštědřila otázku pro pána,ale myslím,že stejně neodpoví.

anonym

i mě ujely nervy tak úž budu na vás všechny zase milá a mírnoučká

annas

Pekynko, on už mě několikrát napadl, když vystupoval pod profilem Člověk. Poskytl špatnou odpověď, to se mu nelíbilo, že jsem ho opravila. Jenže byl dlouho klid, já jsem jeho odpovědi ignorovala, proto teď zaútočil.

pekynka

Annas, myslím, že jsme zvládli. Pusťte ho z hlavy, nestojí za bezesné noci, tenhle ani náhodou.